Sean “Diddy” Combs práve zmenil jeho meno – opäť

Sean Combs, tiež známy ako Diddy, dostal tento rok špeciálny darček k narodeninám: nové meno! Správne, rapper a podnikateľ opäť zmenil svoje meno na počesť svojich 48. narodenín a tento by mohol byť jeho najjednotnejší titul k dnešnému dňu.

Poďme chvíľu prehodnotiť Diddyho stále sa meniace monikery. Keď sme prvýkrát predstavili rappera v roku 1997, išiel okolo “Puff Daddy.” On však čoskoro zmenil späť na meno Seana Johna. Počas niekoľkých nasledujúcich rokov by šiel ako “Puffy”, tak aj “P. Diddy” pred tým, ako prijal “Diddy” za svoj titul v roku 2005.

No, my sme tu, aby sme vám oznámili, že vek Diddy je oficiálne skončený, ako Combs sa na Twitteru v sobotu oznámiť svoju poslednú a najväčšiu zmenu mena. K svojim 48. narodeninám bude rapper prechádzať “bratom láska” a.k.a. “láska” a už nebude reagovať na žiadne z jeho minulých mien.

SOUVISLOSTI: Jude Law, Diddy a Pamela Anderson Sons Pose pre New Dolce & Gabbana Ad

V klipu vysvetľuje, že jeho nové meno odzrkadľuje, kto je ako človek: “Viem, že je to riskantné a viem, že by sa mohlo zhoršiť ako niektoré ľudia – ale rozhodol som sa opäť zmeniť meno. jednoducho nie kto som predtým, som niečo iné. “

Hej, je to jeho narodeniny a môže zmeniť meno, ak chce. Vitajte v éry bratstva lásky!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

23 + = 25

map