Selena Gomez bezstarostne skáka červené šaty s odstupňovanými nohami a nohami

Videli sme, že Selena Gomezová predviedla svoju dychtivú postavu v plavkách pri bazéne v minulosti, ale včera priniesla časť tepla na červený koberec. Herečka, speváčka a Hotel Transylvánia 2 hviezda prišla na propagačné podujatie v Cancúne v Mexiku, v prekvapujúcom červenom oblečení odhaľujúcom kožu, ktoré vyhovovalo mrazivému tropickému podnebiu mesta.

Nikto sa nestará o to, aby sa vyhýbal záhadným krivkám. Gomez vyrazil typické červené kobercové šaty s dlhým vlakom alebo prekrásnym výzdobou pre hodvábne dvojdielne hodvábne kadete Katie Ermilio, ktorá nielenže predviedla jej dokonale tónovaný náprsník, ale aj zdôraznila jej vyrezané nohy. Sexy stehno-vysoká štrbina kosoštvorca bola v páse spojená s dámou podobnou nadváhou.

Samozrejme, Gomez sa postaral o to, aby šaty hovorili samy o sebe a zvolili si jednoduché doplnky. Vkĺzla do dvoch kovových zlatých kresiel Christian Louboutin (us.christianlouboutin.com pre podobné štýly) a spárovala ich s jednou jednoduchou zlatou manžetou. V kinách 25. septembra, Hotel Transylvánia 2 že Gomez zobrazuje upíra, Mavisa, spolu s Adamom Sandlerom a Kevinom Jamesom.

selena Gomez outfit embed
Zdvorilosť

Získať vzhľad (zľava doprava): Milly bustier top, 175 dolárov; netaporter.com. Milly sukňa ceruzky, 290 dolárov; netaporter.com. Alexander Wang čierne čerpadlá, 475 dolárov; shopbop.com. Petite Chelsea bandeau a maxi sukňa, 26 dolárov; boohoo.com. J. Crew kovové sandále, 198 dolárov; jcrew.com. Elizabeth a James peach top, 255 dolárov; netaporter.com. Elizabeth a James ceruzka sukne, 265 dolárov; netaporter.com. Kate Spade kockový sandál, 350 dolárov; nordstrom.com.

Súvisiace články: Selena Gomez je plavecký dizajnér nám hovorí, ako sa cítiť ako istý ako Gomez v plavkách

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

43 + = 45

map