Selena Gomez je všetko dospelá v sexy čiernobiele šaty

Selena Gomezová je vyraste a ona to preukáže svojou módou toto leto. Ak existuje jeden pohľad, ktorý skutočne objal, je to elegantný, sexy, monochromatický súbor a piatok večer (28. augusta) nebol žiadnou výnimkou! Speváčka “Good for You” sa usadila na príležitostnú večeru s priateľkami na hotovostnom mieste L.A. Nice Guy v úžasne horúcom čiernom a bielom šatách dizajnéra Davida Komu, ktorý ukázal len stopu kože. Dokončila svoj sexy-a-leštený vzhľad s jednoduchými čiernymi podpätkami, čiernymi lakmi na nechty, lesklými perličkovými pierami a nosila jej tmavé pramene pin-straight. (vidieť, vyššie).

Nie je to po prvýkrát, čo sa bývalá Disney objavila vážnejšia módna dud! V júni nosila čierne nohavice s vysokým pásom a čierne a biele plodiny, len s praporkom peekaboo, ktorý hrával abs speváka (nižšie). Len o mesiac neskôr vytiahla čierny vzhľad na svoje 23. narodeniny. 

osobnosť Sightings In New York City - June 22, 2015
Obrázky GC

V auguste speváčka ukázala, že naozaj zvládla miešanie textúr tým, že vytvorila perfektné sillhouettes. Po dvoch noirových súboroch sa Gomez rozhodol vybrať svoju módnu hru a pridať farbu. Vybrala si tento hravý čierny a biely nohavicový súbor, ktorý bol perforovaný červenými akcentmi a sirénovými perami (nižšie, vľavo)

selena Gomez embed 4
Getty Images (2)

Nemôžeme sa dočkať, kedy uvidíme, aký sofistikovaný vzhľad príde s ďalším – možno na dnešných MTV Video Music Awards!

SÚVISIACE: Selena Gomez prichádza dole v Sexy Instagram Selfie

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 1 = 10

map