Selena Gomez nejako spôsobí, že sa verejná sprcha vyzerá sexy v jej “vlkoch”

Selena Gomezová oficiálne hudobné video pre jej pieseň, “Wolves,” s Marshmello prišiel, a je plný nádherných módnych a milosrdných momentov.

Vo videu, ktoré kleslo v piatok na Apple Music, sa Gomez zmietne na podlahe sprchy (pri snímaní, myslí si), nechá jej “stopy stopy [jej] pokožku” v ponornom šatách a doslova chodí po vode najobsiahlejšie perie šaty, aké sme kedy videli.

Zdá sa, že speváčka pokračovala v odvážnom smere so svojimi novými videoklipy a milujeme jej oveľa viac než od začiatku tohto roku,.

V oficiálnom videu “Wolves” sa Gomez pohybuje na podlahe a naháňa do kamery všetko, keď je natočený bezpečnostnou kamerou vo verejnej kúpeľni. Znepokojujúce, nie?

selena Gomez Wolves
Zdvorilosť 

Speváčka tiež prenikne do trblietavého, nízkych šiat, aby sa potulovala chodbami pred spievaním z vrcholu obtiažne potápačskej dosky.

selena Gomez Wolves
Zdvorilosť

Wolves video teraz na jablko – pozdravte sa do môjho Bay Area fam @ colinseyes

Príspevok, ktorú zdieľa Selena Gomez (@selenagomez)

 

Sledovane sledujem, rozbíjam tieto steny a prichádzam dovnútra

Príspevok, ktorú zdieľa Selena Gomez (@selenagomez)

SOUVISLOSTI: Selena Gomez a Justin Bieber boli bodkované bozkávanie, tak 2017 je uložená

To však nie je nič v porovnaní s veľkým finálovým videom, ale tam, kde chodí po vode, prechádza cez bazén bez toho, aby sa do neho vrhla.

plakali s vlkmi, aby sa k vám dostali

Príspevok, ktorú zdieľa Selena Gomez (@selenagomez)

Gomez bude prvýkrát účinkovať na nedeľných AMAs, čo bude jej prvý výkon od transplantácie obličiek na začiatku tohto leta. Sledujte hudobné video hore.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

61 − = 60

map