Selena Gomez nosila Lacy Slip na slávnostnú galérii

Selena Gomezová sa jej triumfálnym návratom vrátila na Met Gala, bez bývalých priateľiek The Weeknd (jej minulý rok) a Justin Bieber a mala na sebe bežné šaty. Gomez sa ukázal až do slávnostnej slávnosti 2018 v krajkovanom ružovom štýlovom šatníku, ktorý navrhli kreatívny režisér Stuart Vevers.

Šmýkané šaty boli vyrobené z vinobrannej šatky z hodvábneho hodvábu a predstavovali ručne šité čipky, kovové čapy a krištáľové zdobenie, ktoré pripomínajú kolekciu dráhy Coach Fall 2018. Spárovala ju s podpätkami z guľatiny Coach a krémovou taškou s detaily z guľatiny a krištáľovými zdobmi.

selena Gomez Met Gala
Kevin Mazur / MG18 / Getty Images

#selenagomez v #coach podľa @stuartvevers & #tiffanyandco #metgala

Príspevok, ktorý zdieľa Kate Young (@ kateyoung)

Speváčka nosila vlasy v kudrnatom updo, doplnenom o nejaký vážne lesklý kovový tieň a debutovala veľmi bronzový vzhľad. Tiffany & Co. diamantové kvapkové náušnice, manžetové náramky a krížový náhrdelník dokončili vzhľad, ktorý mal zmysel vzhľadom na svoju vlastnú vieru a tému noci, Nebeské Telá: móda a katolícka fantázia.

@selenagomez x @coach x @voguemagazine # MetGala2018 ❤️❤️. Styled @ kateyoung ���� @tombachik �� @ marissa.marino �� @ hungvanngo pomocou @kiehls skincare & @marcbeauty # Met2018

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Hung Vanngo (@ hungvanngo)

 

Nebeské telo. Prvý pohľad na # SelenaGomezovu šitú šaty pre dnešnú #MetGala. #CoachxSelena #CoachNY

Príspevok zdieľaný trenérom (@coach) dňa

SÚVISIACE: Zobraziť všetko Vysoko-módne červené koberce vyzerá z 2018 Met Gala

Zatiaľ čo Gomez’s Coach šaty boli vyrobené na mieru pre veľkú noc, môžete získať veľmi podobný vzhľad nakupovaním tohto ružového lesklého šaty s čistým prekryvom ($ 895; coach.com). Vzhľadom na to, že spevák je veľkým veľvyslancom a spolupracovníkom a pracuje s Coach na vytvorení nových zbierok, môžeme zaručiť, že tieto šaty sú schválené spoločnosťou Selena Gomez.

Ak ste nedostali pozvánku na slávnostnú galérii, mohlo by to byť len ďalšia najlepšia vec.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 2 =

map