Selena Gomez opäť zahadzuje s dvoma ohnivými šatami v New Yorku dnes

Selena Gomezová znovu zasiahne a tentoraz vytiahne stránku z knihy Kendall Jennerovej tým, že vytiahne podprsenku. Štýlová hviezda bola v pondelok ráno v New Yorku spozorovaná v ohnivých oranžových šatách s vysokou stehennou štrbinou, ktorá odhalila neuveriteľné nohy.

Šikovný vzhľad tiež predstavoval prepadnutý výstrih a niektoré strategicky umiestnené potrubie, ktoré pretiahli jej rám. Spárovala živé šaty s čiernymi členkovými popruhmi (obchodujte tu podobný pár) a vlnitý výboj.

VIDEO: Vo vnútri Selene Gomez je 3 milióny dolárov Texas Home

A to nebolo jediný hlavný obratný pohľad, ktorý Gomez nosil v pondelok. Spievajúci spevák “Bad Liar” tiež vystúpil v kobaltovom modrom obale so širokými rukávmi a nadpriemerným tlačidlom, ktoré držalo mini uzatvorené, keď sa vznášala po ceste uliciach Manhattanu. Zatiaľ čo jej šaty boli odlišné, prilepila sa na rovnaké sandálky z lucite-päty a jej podpisom krásy.

tk
Robert Kamau / GC Obrázky

Vrcholový graf urobil tento týždeň rýchle zmeny v šatníku, pričom tento týždeň wowing v jednom móde-dopredu súboru pri návšteve N.Y.C.

SOUVISLOSTI: Selena Gomez Nailed na tomto letnom oblečení

Držali sme oči ošúpané za to, čo určite bude ďalšia módna výhra.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 + = 14

map