Selena Gomez Zrkadlá Meghan Markle v rovnakom Oscar de la Renta Tlač

Selena Gomez zostala chladná počas víkendovej letnej vlny horúčavy s výrazom červeného koberca, ktorý dokazuje, že oddelenia môžu byť rovnako elegantné ako plnohodnotné šaty. 

V sobotu premiéru svojho posledného filmu, Hotel Transylvánia 3, Gomez mal oblečený vrchol a sukňu (2,490 dolárov, modaoperandi.com) od Oscar de la Renta. Kvetinová modro-biela kombinácia bola umývaná v rovnakej tlači ako obalový šaty, ktoré Meghan Markle nosil pred svadbou princeznej Diany. 

selena Gomez
Jon Kopaloff / FilmMagic

Markle a Selena boli dizajnérske súbory zložené z perfektného hodvábu, ktorý ich udržiaval v pohode počas plyšového obdobia. 

Meghan Markle
Fotografovanie Geoff Robinson / REX / Shutterstock

Tiež sa zdá, ako keby si Selena vzala svoje krásy od vojvodkyne Sussexovej. Herečka zdvihla svoje čokoládové pramene do praskajúceho chignonu, s výnimkou niekoľkých tvárniacich figúrok, ktoré sú veľmi podobné Meghanovi podpisom neporiadku. 

Gomez sa podarilo udržať si make-up pri pohľade na čerstvé napriek rastúcim teplotám s matnou pleťou a pivonky ružovými perami. 

Dvojica žiarivých sandále Miu Miu, spojka Jimmy Choo a klenoty od spoločnosti Tiffany & Co. v hodnote 21.500 dolárov – vrátane diamantového krížového náhrdelníka, ktorý debutovala na červenom koberci Metala Gala v roku 2018,. 

Nechajte to, aby Selena a Meghan nejako urobili florals prvotriedne.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

8 + 1 =

map