Selena Gomezová a Justin Bieber boli skryté bozkávanie, takže 2017 je uložená

Strašný rok, ktorý bol v roku 2017, je čiastočne vykúpený, a to všetko vďaka jednému vzkriesenému pár celebrít. Samozrejme, hovoríme o Selene Gomezovej a Justin Bieberovej a ich rekindrovanej romantike, ktorá prerástla dospelých do krutých detí, ktoré čakajú na ďalší krok.

Najnovšia príčina vzrušenia je fotografia, ktorá sa práve objavila z dvoch bozkávacích – áno, bozkávanie! Teraz máme fotografiu Jeleny v roku 2017, ktorá slúži ako dôkaz, že sa nikdy nestalo bláznivý rok.

Cieľový bozk sa odohral v stredu večer v Bieberovej hokejovej hre, kde bol Gomez na stánkoch, ktoré podporovali jej muža. Biebs odrazil z ľadu a do dievčenských čakajúcich zbraní, kde si na pery zasadil rom-com-hodný bozk. Dokonca sa zastihla na bariéru medzi klzisko a stánky, aby sa naklonila a obalila si ruky okolo ramien.

Justin Bieber Selena Gomez Kiss
BACKGRID

Ktokoľvek iný potrebuje minútu?

SOUVISLOSTI: Selena Gomezová sa pripravuje na prvý výkon od transplantácie obličiek

Nasledujúci krok pre Wolves speváčka sú americké hudobné ceny, kde Gomez bude prvýkrát od svojho transplantácie obličiek tento rok v lete. Tu je nádej, že prináša jej znova priateľ ako jej dátum.

Justin Bieber Selena Gomez Kiss
Noel Vasquez / Getty

Označte svoje kalendáre na nedeľu 19. novembra – budeme mať oči očistené.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

79 + = 84

map