Selena Gomezová a Taylor Swift nám dali BFF ciele s výkonom v turnaji

Taylor Swift je veľmi očakávaný povesť prehliadka oficiálne prebieha tento mesiac a aký lepší spôsob, ako odraziť veci, než prekvapivý štadión plný fanúšikov s duetom spolu s ďalšou ikonickou popovou hviezdou, ktorá sa práve stane tvojou najlepšou kamarátkou? 

Nuž, to presne to, čo Swift urobil v sobotu v noci na svojej druhej show v Pasadene v Kalifornii pri Rose Bowle pred 60 000 koncertnými návštevníkmi. Vstupte: Selena Gomez, ktorá sa pripojila k pieseň na pódiu, aby vykonala svoj hit “Ruky k sebe”. 

Taylor Swift and Selena Gomez
Christopher Polk / TAS18 / Getty Images

Tay Tay predstavil Selenu ako “jedného z najuznárejších a najvernejších z priateľov, ktorých som mal v celom svojom živote”, skôr než skočili do džemu spolu. BFF dokonca koordinovali oblečenie, pričom Gomez nosil bez ramienok čierne kombinézy zdobené flitrami a hviezda “Shake It Off” v hviezdicovom tlačovom oblečení a nadmernú moto bunda (tiež iskry). 

Po svojom kultovom vystúpení zazpívala speváčka “Wolves” o priateľstve s Swiftom a povedala: “Dôvodom, prečo bola jednou z mojich najlepších priateľov, je, že táto osoba nikdy neuznáva jediné rozhodnutie, ktoré som urobil.”

Pokračovala: “Ale úprimne vám ďakujem zo srdca, že podporujem niekoho, koho viem, že je to tá najkrajšia, silnejšia a nezávislejšia žena, akú som kedy stretol, takže ďakujem za podporu svojho najlepšieho priateľa.”

Láska sa tam nezastavila, pretože Swift poslal niektoré sociálne médiá chváliť Seleinu post-show na Instagram. “Osobe, ktorej som mohol volat kedykoľvek počas dňa, kto tam bol, bez ohľadu na to, čo … vôbec ste dnes večer zabili a všetci boli tak nadšení, že vás vidím,” napísal Swift. “Milujem ťa a miloval si aj 60 000 ľudí v Rose Bowl.”

K osobe, ktorú som mohol volat kedykoľvek počas dňa, kto tam bol, bez ohľadu na to, čo … v noci ste to úplne zabili a všetci boli tak nadšení, že vás vidia. Milujem ťa, miloval si aj teba 60 000 ľudí v Rose Bowl. @selenagomez ��: @Polkimaging @GettyEntertainment

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Taylor Swift (@taylorswift)

Myslím, že by som mohol, ale prečo by som chcel? @Selena Gomez

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Taylor Swift (@taylorswift)

Je príliš veľa požiadať o spoločnú prehliadku týchto dám? Poď…

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 4 = 5

map