Selena Gomezová stále žije v srdci na výlet do Disneylandu

Selena Gomez vyrastala z jej dní v Disney, ale stále je to dieťa v srdci. 13 dôvodov prečo producentka navštívila Disneyland v Anaheime v Kalifornii so svojou rodinou tento víkend a ona naozaj žila svoj najlepší život na cestách.

Gomez bol spozorovaný na jazde Radiator Springs Racers v Kalifornskej dobrodružstve a kričal, keď nechala svoje rodinné príslušenstvo vyzdvihnúť koleso, keď preteká po trati. Rovnako údajne sa tešila so svojimi rodičmi a vychádzala sa po stratenom strašidelnom sídle Haunted Mansion. Kto vedela, že Selena Gomezová je strašidelný fanúšik domu?

selena Gomez at Disneyland
AKM-GSI

Samozrejme, že to bola Disneylandova najlepšia oblečená návštevňa v námořnictve a bielom tepláku Adidas, biele Converse x Jack Purcell tenisky, červené tónované slnečné okuliare od Clare V pre Garrett Leight a peňaženku Alice in Wonderland dokonale spojenú pre svoj deň Disney , Odtiahla svoj brunetový lob do nízkej hrudky, takže sa nedostala do cesty, keď šla na atrakcie so svojou rodinou.

SÚVISIACE: Selena Gomez a The Weeknd nemôžu držať svoje ruky pre seba

Dúfajme, že nabudúce bude Weekend k dispozícii pre ich jazdu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 34 = 37

map