Serena Williamsová sa zúčastňuje na Kráľovskej svadbe

Rovnako ako otec Meghan Markle, Serena Williamsová nás nechala na okraji našich kresiel s vôľou – ona alebo nie – navštevuje kráľovskú svadobnú drámu. 

Teraz tenisová hviezda skutočne potvrdila, že sa zúčastní sobotňajších sobášov. Williams na začiatku tohto týždňa odhalila, že sa nebude zúčastňovať na francúzskom otvorení a ponechá si rozvrh otvorený. V sobotu uviedla novinku na Instagram a píše: “Nasledujte moje príbehy o IG, aby ste ma videli pripravovať na svadbu priateľov.” 

Sledujte moje príbehy IG, aby ste ma videli pripravovať sa na svadbu priateľov #beingserena #freshface

Príspevok zdieľaná Serenou Williamsovou (@serenawilliams)

Na svojich príbehoch Instagram sa Williams ukázala rovnako ako dcéra Alexis Olympia a jej manžel Alexis Ohanian pripravení na veľký deň. Williams húpal farebný Versace súbor a zodpovedajúci fascinátor spárovaný s odvážnym nápisom Bulgari. 

Williams a Markle sú dlhoroční kamaráti, ktorí sa stretli v septembri roku 2014 po tom, ako sa spojili do turnaja Celebrity Beach Bowl. 

Serena Williams
Getty Images

Rovnako ako Markle, Wiliamsová odhalila, že aj ona mala svadobnú drámu so svojím otcom pred jej manželstvom v roku 2017 so spoluzakladateľom Redditu. Tenisový prošiel chodiť po uličke, keď jej otec nemohol urobiť. “Nebudem s tebou naštvaný, takže nechcem, aby si na to bola rozrušená,” povedala jej otcovi. 

SÚVISIACE: Všetko, čo potrebujete vedieť o rodinnej dráme Meghana Markleho

Markle si odniesla od svojho kamaráta, že chodí po ceste dole, a potom bude eskortovať princ Harryho princa, princ Charles. 

Aj keď je zvyknutá na to, že majú fanúšikovia radost jej o tom, že Williams bude najväčším Markleovým fanúšikom z lavíc. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

40 − 32 =

map