Serena Williamsová spomína v malom bikinách na tropickej dovolenke

Dokonca aj tie najnáročnejšie hviezdy potrebujú trochu času na oddych a načerpanie. Po dosiahnutí semifinále v roku 2016 USA Open a potom odhalenie svojej novej kolekcie počas Fashion Week v New Yorku sa tenisová superstar Serena Williamsová uspokojila v nejakom zaslúženom čase – a vyzerala to horšie ako kedykoľvek predtým.

Williams odišiel do Instagramu cez víkend, aby dokumentoval vzácny útek, odhaľujúci, že voľno je vzácnosťou, pretože tenisová sezóna je celoročná. “A tá dievčina, ktorá si nikdy neprijala dovolenku, si odišla jeden deň … a potom sa vrátila,” napísala na Instagrame spolu so sexy fotkou hviezdy oblečenej v bikinách. V “grame, Williams preukáže svoju tónovanú postavu na brazílskom rezenom dnu, pričom sa tiahne rukami nad hlavou, keď uvoľňuje pri bazéne.

….. A tá dievčina, ktorá nikdy nečerpala dovolenku, si odišla jeden deň … a potom sa vrátila

Fotografia vyslaná Serenou Williamsovou (@serenawilliams)

VIDEO: 9 Serena Williamsovej cituje, aby vás cez deň

Na ďalšej fotografii talentovaný športovec vyzerá ešte viac uvoľnene, keď jazdí na koni v tropickej vode. Williams zabije v jasne žltej jednodielnej figúrke, ktorá sa rozmaznáva na kameru, keď si užila jazdu na koni.

Fotografia vyslaná Serenou Williamsovou (@serenawilliams)

SÚVISIACE: Serena Williamsovej výstava NYFW bola láskavým listom silných žien

Trochu R & R rozhodne vyzerá dobre na vás, Serena!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

24 − = 20

map