Sesterský štýl: Beyoncé a Solange Knowles Sport same coat

Vyzerá to, že Beyonce a Solange Knowles zdieľajú viac ako svoju genetickú DNA alebo svoj hudobný talent. Je zrejmé, že majú tiež rovnaký šatník.

SÚVISIACE: Pozrite si naše obľúbené štýlové hviezdy z frontu na #NYFW

Predtým tento módny mesiac Beyonce zaujala svoje miesto na prvom riadku v show adidas Originals x Kanye West Yeezy počas New York Fashion Week v bejeweled zipper-front Harbison oddeľuje, že ona dokončila súčasný mozaikový farebný blok kabát, tiež Harbison. Pristupovala k nim s okrúhlymi sviečkami, nadýchanou nadmernou spojkou farebných blokov a sandálkami Alaia.

Menej ako o mesiac neskôr Solange zasiahla okruh módneho týždňa v Paríži a zastavila sa v show Vivienne Westwood a Andrew Gn v rovnakom kabáte. Ale namiesto toho, aby ju prevalila cez rameno ako veľká sestra Beyonce, nechala ho zatvorená a vyzerala so škatuľovou spojkou a chladnými geometrickými farebnými blokmi.

Hoci ich osobné štýly boli v minulosti značne odlišné, tento incident len ​​ukazuje, aké podobné sú skutočne. Takže je to klasický prípad šiesteho zmyslu pre sestru-sestru? Myslíme si to!

SOUVISLOSTI: Ako získať Beyonce vlasy (viete, že to chcete)

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map