Severovýchodné 5. narodeniny dobrodružstvo v New Yorku neprišiel lacné

Severozápad vie, ako osláviť narodeniny. Začiatkom tohto mesiaca mala najstaršia dcéra Kim Kardashian a Kanye West spoločnú jednorožeckú párty so svojím bratrancom Penelope Disickom a nákladné oslavy ešte nezastavili.  

Novomanželka päť rokov priniesla večierok do New Yorku a žije so svojimi rodičmi Kardashianom a Westom, ktorí sú v meste na oslavu nového záznamu Nas. 

Včera odštartovala svoje narodeniny deň skôr tým, že šla do obchodov so zmrzlinou CoolMess v štvrti Midtown East v Manhattane so svojou mamou Kim, Jonathanom Chebanom a jej najlepším priateľom Ryanom Romulusom. Nie je to však pravidelný zmrzlinový salón. Umožňujú vám vyrobiť si vlastnú zmrzlinu. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať základnú chuť a polevy a zmiešať ju správne tam a tam. Nie je to však lacný kužeľ. Skúsenosti začínajú na 29,99 dolárov pre troch ľudí a ďalších 10 dolárov sa pridáva pre iných. 

SÚVISIACE: Narodeninový dar Severoseja od Alexandra Wanga Pravdepodobne stojí viac ako váš nájom

“Dnes vyrábame svoju vlastnú zmrzlinu, pretože sme v New Yorku na narodeniny Severu. Robíme čokoládu a vanilku, ” Držať krok s Kardashianmi hviezda povedala vo videu zdieľanom na Instagram Story. “To je blázon!”

Keď prišli do obchodu, sever bol chytený “podávať vyzerá”. Kim zdieľa niektoré fotografie svojej najstaršej dcéry odobraté z ich výletu a má pravdu. Severne vie, ako pracovať v jej uhloch. Vyzerala pekne aj rozkošná v zodpovedajúcom ružovom tričku Adidas s podpisovými pruhmi značky jasne žltej farby. Prispôsobila vzhľad s teniskami značky Yeezy a korálkom. 

Sladké oslavy tu neskončili. Dokončili svoj deň cestou do Dylan’s Candy Bar. Môžeme len predpokladať, koľko cukríkov je zaistené, ale máme pocit, že Sever dostal dobrý zásah.

Dnes jej skutočné narodeniny jej rodičia zaobchádzali s ešte viac zábavy. Vzali ju, aby jedli v niektorej z najvybavenejších reštaurácií v NYC, Cipriani, na príležitostný obed. Zatiaľ čo ona pravdepodobne zjednotila svoje neoficiálne detské menu, jednoduchý sendvič môže bežať až 28 dolárov. Na rodinné jedlo vonku by sme odhadli, že klesli najmenej 300 dolárov na obed za päťročné. 

Po obede dostala Kanye severu ružovú bojovú rybu z miestneho obchodu s petmi, ktorý za ryby zazvonil okolo 18 dolárov. Vsadili sme sa tiež, že získal nové akvárium za približne 20 dolárov. 

SÚVISIACE: Kris Jenner odhaľuje “Cool Babička” Presunúť, že Morized Severozápad

Neskôr v tom dni, Kim, Jonathan, North a Ryan viedli do cukrovej továrne ešte viac sladkých jedál. Objednali nejakú búrku a odobrali všetky chladné ponuky obchodov. Z Kim’s Instagram Stories vyzerá, že majú veľa rôznych odrôd a vyberajú celkovo päť skupín. Každý pohár je 32 dolárov, takže máme podozrenie, že klesla okolo 180 dolárov alebo tak za všetky svoje pochúťky. 

Netreba dodávať, že Sever mal celkom narodeniny. Zatiaľ čo tu len odhadujeme, vyzerá to, že Západi strávili na svojej dievčine takmer tisíc dolárov. Zostávate päťkrát iba raz, vpravo? 

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 3 =

map