Severozápad vydá svoj prvý rozhovor a je to rozkošný

Severozápad nesmie byť v mnohých ohľadoch priemerným štvorročným, ale vo svojom prvom rozhovore sa dcéra Kim Kardashian West a Kanye West zdá byť dosť normálna.

V septembrovom čísle rozhovor časopisu, v ktorom ona a jej mama Channel Jackie a Caroline Kennedy, je rozhovor s ďalšími slávnymi potomkami, vrátane Kaia Gerber, synovia Britney Spears, Sean a Jayden Federline, a bratranec Penelope Disick, rovnako ako Millie Bobby Brown, séria rozkošných otázok. 

Hore hore je Gerber, ktorý sa ho pýta, čo je najlepšie na tom, aby mal malého brata. “Dali mu hračkárske vozíky a dal som mu veľký medveď hračky,” povedala dcére Cindy Crawfordovej. Ona tiež odhalila jej prezývku, ktorá je “Bubs” a jej obľúbené pizza topping. “Len syr, syr, syr všade.” North, nadšenec syrov pizza ako deti všade.

Federlinskí chlapci sa zdržiavajú na otázky o zábave – ich mamka je nakoniec Britney. Jej obľúbená pieseň? “Moja táta má pieseň” Úžasná “. Tak úžasný!” Príliš roztomilý. Pokiaľ ide o svoju obľúbenú show, má rád Shimmer a Shine.

Millie sa jej pýtala všetko o svojej obľúbenej princeznej Disney a prečo ju má rád. “Jasmine, pretože ju milujem,” stručne odpovedala. Cudzie veci herečka sa potom spýtala, kto je jej najlepší priateľ: “Mami,” povedala. Ako je to sladké?

Kim Kardashian skutočne robí presvedčivú Jackie Kennedy pre jej prvý Mag Cover s North

Prejdite na rozhovor aby si prečítal zvyšok rozhovorov s Penelope a niektoré prekvapivé otázky zo spisov Andyho Warhola. 

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 2

map