Shailene Woodley robí vlastnú zubnú pastu! Pozrite sa na jej eko-krása recepty

Náš zoznam dôvodov, prečo nás miluje Shailene Woodley, stále rastie: Je krásna, inteligentná, super nadšená,a vyrába svoju vlastnú zubnú pastu?

Áno, a to je vyrobené s hlinkou. A čo viac je, že herečka skutočne prehltne väčšinu svojich vlastných produktov ekologickej krásy. V štýle’je júnová krycia dievčina, vedúce tohtoročného leta musí vidieť romantiku, Chyba v našich hviezd (6. júna), verí v krásu prírody. V skutočnosti pred štyrmi rokmi na výlete na Havaj spozorovala veľký, krásny list, ktorý vyvolal zjavenie. “Myslel som na to, ako by sa ten ten istý list v priebehu niekoľkých mesiacov mohol líšiť – rovnako ako život, je to tak nepatrné a neustále sa meniace,” hovorí Woodley. Štvormesačný pobyt na ostrove bol dobrodružstvom, ktoré otváralo oči. “Zobudilo ma to. Hojnosť prírody bola taká, na ktorú som nikdy nebol vystavený. Bolo to doslova raj. “

A to je presne ten mentál, ktorý nesie – žiť s kreativitou, láskavosťou a vďačnosťou. Svoju vynaliezavú a súcitnú energiu nasmeruje do každodenného života; či to môže byť pohovka v domácnostiach priateľov, šetrné nákupy (aj keď si “nekupovala kúsok oblečenia za rok alebo dva roky”), alebo si pochutnávala na cukrovej repy,.

Keď Woodley nie je zaneprázdnený natáčaním top boxu, zbieraním čerstvých byliniek alebo turistikou po horách na pramenitú vodu v blízkosti svojho rodinného domu v kalifornskej Simi Valley, vytvára vlastnú prírodnú krásu, ktorú musí mať. Tu Shai zdieľa plné deets o tom, ako urobiť svoj vlastný – s prísadami priamo z vašej kuchyne! Prečítajte si o svojich tipoch a receptoch na ekologické krásy.

Pre zubnú pastuMix trochu bezpečnej hliny, ako je bentonit alebo zeolit ​​s kokosovou vodou a 1 až 2 kvapky esenciálnych olejov, ako je mäta pieporná alebo škorica. “Niekedy môžem nájsť silné éterické oleje, v takom prípade ich nechávam von. Je dôležité hľadať kvalitné oleje – mojou obľúbenou značkou je Living Libations. “Keď skončíte čistenie, môžete skutočne prehltnúť zubnú pastu”, aby ste získali dávku minerálov. “

Pre Lip Stain“Rajská repa je môj go-to pre farbu pery.” Pečieme jeden za 30 až 50 minút pri 350 stupňoch, v závislosti na veľkosti repy. Keď je v pohode, rozotrite ju na pery. “Jem ich potom!” Tiež skúste to so surovými čerešňami a granátovými jablkami.

Pre EyeshadowAk chcete pridať farbu na oči, skúste zelený prášok, ako je spirulina. (Štúdie ukazujú, že superfoodová riasa je obohatená o antioxidanty, môžete sa miešať do vody a piť.) “Mám zdroj zo závodu na dlhú životnosť – keď je mokrý, funguje to ako liner.”

Pre tvár“Ak chcete odstrániť make-up tváre a očistiť pokožku, používam raňajkový olej z Living Libations ráno a večer. Prisahám svojim produktom – úplne zmenila moju kožu. Predtým som mala kombo pokožku a teraz je hladká a nie príliš mastná alebo suchá. “

Na vlasyAko kondicionérske ošetrenie, peniažte si kôstky kokosom alebo olivovým olejom. “Na tvoje husté vlasy si na pár minút položím lôžko a spláchnu. Ak príliš veľa používate, necháte vlasy mastné, takže začnite s malými množstvami, aby ste zistili, koľko funguje najlepšie pre váš typ vlasov.

Pre DeodorantAk chcete udržať čerstvé, premiešajte 3 lyžice sódy na pečenie, 1 až 3 lyžice kokosového oleja, 1 až 2 polievkové lyžice práškového arómu a niekoľko kvapiek esenciálnych olejov. “Mám rád levandulu, šalvia, korenie, čaj a bergamot.”

Pre viac informácií o exkluzívnom rozhovore Shailene Woodleyho so spisovateľkou Sara Vilkomersonovou zoberte júnové vydanie V štýle, k dispozícii na stánkoch a na digitálne sťahovanie 16. mája.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

4 + 6 =

map