Shailene Woodley vo vnútri nového InStyle: “Štěstí nie je niečo, čo potrebujem na dosiahnutie”

marec 2016 Cover
Thomas Whiteside

Shailene Woodleyová sa rozhodla urobiť. Nedávno strávila niekoľko týždňov cestou po Indii, spolu s výletmi do Londýna a New Yorku (nehovoriac o Atlante, kde natáčala svoj najnovší film, Rozdielna séria: Allegiant). Ale teraz, po mesiacoch života z kufra, sa vrátila domov k L.A. a myslí si, že by sa jednoducho mohla stať miestom pre život.

SPRIEVOD: Shailene Woodley Stuns na marcovom obale V štýle

Pre niekoho, kto bol hrdo bez vlastníctva rokov, je to veľký problém. “Pred tromi rokmi som sa zbavil všetkého,” hovorí Woodley – čo znamená jej domov, jej auto a dokonca aj telefón. V skutočnosti, že iPhone sedí na večeri stola medzi nami? “Je to štúdio za Lionsgate Allegiant] -Je to ako, “Tu idete! Musíme vás sledovať. “

Zatiaľ čo ona bola na cestách, Woodley sa zveličil v slobode, že nie je pripojený k svojim veciam. “To, čo som našiel, bolo, že čím menej som mal, tým menej som túžil alebo potreboval.” Do konca cesty do Indie jediné oblečenie, ktoré malo, bolo prakticky tie na chrbte: “pár leggings, pár potu, košeľa s dlhým rukávom a šál, “hovorí. Svetla, ktorú cítila, bola omamná. “Myslím, že máme takú pripútanosť k tomu,” budem potrebovať to “, alebo” to by som mal priniesť len pre prípad. “Ale najkrajšie chvíle, ktoré som mal, boli keď som bol uviaznutý v daždi a nemal pláštenka a nakoniec sa smeje, pretože to, čo mohlo byť každodennou skúsenosťou, ako pršalo v Londýne, sa zmenilo na toto veselé dobrodružstvo, že je namočené a že mám zapožičať niečí sušičku, aby som sušil svoje šaty. “

SOUVISLOSTI: Shailene Woodleyove ekologické krásy recepty

Ak sa Woodley zdá nezvyčajne odhodlaný zostať uzemnený a vychutnávať si súčasný okamih, je ľahké pochopiť prečo. Úspech – a všetky jeho doprovodné požiadavky – prišiel rýchly a zúrivý pre slobodnú ženskú herečku: Vo veku iba 24 rokov už odhlásila viac kariérnych míľnikov ako väčšina hercov počas celého života. Po hrateľnosti v seriáli ABC Tajný život amerického teenagera, ako dcéra George Clooneyho získala vyznamenanú úlohu v ocenení Oscara Potomkovia a pokračovala v získavaní teen-kultového postavenia s romantickými dramami Chyba v našich hviezd a The Spectacular Now. Čoskoro bude tiež pridať kábel-TV-binge show na jej životopis (HBO obmedzená séria Veľké malé klamstvá, s Nicole Kidman a Reese Witherspoon). A, samozrejme, prebieha pokračujúci seriál filmov o post-apokalyptickom Chicagu, ktorý začal v roku 2014 rozdielny a pokračovali v minulom roku povstalec. Tretia splátka, Allegiant, sa otvára tento mesiac spolu s poslednou kapitolou, stúpajúca, v lete v roku 2017.

V poslednej dobe sme videli Woodleyho charakter, Beatrice “Tris” Prior, práve zistila, že jej domovské mesto je v skutočnosti experimentálnym prístrekom, ktorý vytvorili neznáme sily pred 200 rokmi. Všetci v meste vedia, že “divergentní” občania ako ona – len málo, ktorí vlastnia všetky päť futuristických spoločenských cností namiesto jedného – nie sú hrozbou pre prežitie. Sú životne dôležité pre ľudskú existenciu. “Čo teraz?” Tris sa spýtala svojho priateľa, Tobiasa “Štyri” Eaton (hral Theo James, tento mesiac Man of Style). povstalecPosledná scéna.

SPOJENÉ: Shailene Woodley a Theo James Nechaj rozdielny Grime za a dostať Glam

Je to otázka, ktorú sama Woodley v poslednej dobe premýšľala. Rovnako ako veľa 20-niečoho, ktorí odviedli batožinu cez južnú Áziu a hľadali zmysel predtým, ako sa usadia, robí veľa duševného hľadania. “Sme tak zabalení, keď sa niekam dostaneme, alebo dosiahneme niečo, čo niekedy preskočíme nad krásou, ktorá existuje pred nami,” hovorí a vysvetľuje jej túžbu byť “plne prítomná” vo svojom živote. Napriek tomu, na rozdiel od väčšiny prípadných duchovných narkomanov svojho veku, má dodatočné zaťaženie zosúladiť svoje Zen sklony s ego-riadeným, často narcizistickým svetom v Hollywoode. Jej hlavným cieľom, hovorí, bola “praktizovať žiadnu pripútanosť”, aby sa uspokojila v každej chvíli bez ohľadu na to, čo. “Šťastie nie je niečo, čo potrebujem dosiahnuť,” hovorí. “Je to viac o tom, ako sa učíme prijať jednoduchú pravdu, že som šťastie.”

Pre viac od herečky, kde hovorí podrobne o živote krásnej jednoduchosti, vyzdvihnúť marcové vydanie V štýle, teraz k dispozícii na stánkoch a digitálne sťahovanie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

41 + = 45

map