Shannen Doherty, bez rakoviny, rastie späť do jej kudrnatých hnedých vlasov

Shannen Doherty je v odpustení a vyzerá šťastne a zdravo v nových sladkých obrazoch Instagram. Beverly Hills 90210 alum v októbri oznámila, že vyhrala svoju dvojročnú bitku s rakovinou prsníka a jej kudrnaté hnedé zámky sa vracajú späť.

Doherty zdieľa fotografiu (vyššie) na Instagram v stredu počas dovolenky so svojím manželom Kurtom Iswarienkom v Tulume v Mexiku a statočná hviezda nemohla vyzerať šťastnejšie. V “gramovi, manželia vykazujú zodpovedajúce vlnité zámky. “Myslím, že môj manžel a ja sme sa navzájom premieňali,” vtipkovala v titulku a dodala “#curlyhairdontcare”.

Shannon Doherty
theshando / Instagram

Dohertyová gramovala ďalší obrázok jej vlnitých vlasov, pričom sa mazal so psom, s ktorým sa stretla v Mexiku. “Pre mňa je vždy pes. Toto je Sophia. Nemôže dať dosť lásky. Ani ja nemôžem, “napísala.

Pre mňa je vždy pes. Toto je Sophia. Nemôže dať dosť lásky. Ani ja nemôžem. Chýba mi ju. Videla som ju tu v Mexiku. Žije na nehnuteľnosti, v ktorej žijeme. Para mi, Siempre hay un perro. Su nombre es Sophia. La extranare

Príspevok, ktorý zdieľa ShannenDoherty (@ theshando)

SÚVISIACE: Sarah Michelle Gellar narodeniny Poznámka k Shannen Doherty je nás kričať

Na túto silnú hviezdu posielame naše najlepšie priania.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

81 − = 75

map