Sharon Stone len zdieľa jej základný pás Instinct Audition na Twitteri

Bolo to 25 rokov, kedy Sharon Stone zastrelil svojím úchvatným výkonom základné inštinkt. Herečka sa stala celosvetovým sexuálnym symbolom po zasiahnutí spánku – kto môže zabudnúť na túto kontroverznú scénu pre otázky? Ale na počesť #WaybackWednesday, 59-ročná žena preukázala, že jej kultúrna úloha prekonala skúšku času tým, že zverejní svoju pôvodnú konkurznú kazetu pre film na Twitteri.

Preukazujúc, že ​​vždy bola jedinou ženou, ktorá pracovala v očarujúcej klipovej kapele, možno vidieť Kameninu charakteru tajomnej spisovateľa Catherine Tramellovej, zatiaľ čo hrá proti režisérovi Paulovi Verhoevenovi, ktorý stál pre svojho spoluhráča Michaela Douglase.

Počas minútu dlhého videoklipu blondínska krása ukázala, že o jej záhadnom vystúpení nie je nič zásadné, lebo sa zľahka baví z cigarety, flirtuje, hrá hry s myšlienkou a bez námahy sa stáva femme fatale pred našimi očami.

SÚVISIACE: Dôkaz, že Sharon Stone, 59, je kráľovná bikín

Je zrejmé, že Stone dostal túto úlohu a zvyšok, ako hovoria, je história.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 85 = 89

map