Sheryl Crow: “Rakovina prsníka informovala môj život v každej možnej ceste”

“Bol som posledný človek, o ktorom by som si myslel, že sa diagnostikuje s rakovinou prsníka,” povedala Sheryl Crowová telefonicky nedávno z jej domu v Nashville, Tenn.Avšak teraz spevák krajiny a 10-ročný prežil sa pravdepodobne stal rovnako ako známa svojimi hitovými piesňami – “Ak vás robí šťastná” a “Každodenná cesta je naplnená” – ako jej úsilie verejne bojovať proti chorobe, ktorá každoročne tvrdí viac ako 40 000 životov.

V tomto mesiaci sa Crow chystá o krok ďalej a spolupracuje s firmou eBay na dobročinnosti, aby vydražila veci z jej skrine, pričom 100 percent výťažku smeruje k charitatívnej organizácii Stand Up to Cancer. Nižšie hovorí o svojej osobnej ceste ao dvoch nových albumoch, ktoré má na palube.

Už 10 rokov ste prežili rakovinu prsníka. Čo vás najviac zasiahlo?
Skúsenosť informovala môj život všetkými možnými spôsobmi. Až do bodu, keď som bol diagnostikovaný, som bol človek, ktorý mi dal moju poslušnosť, aby som všetkým potešila. Potom, keď som dostala rakovinu prsníka, som sa naučil, ako povedať nie a počúvať moje inštinkty. Ak by som nechcel urobiť niečo, prečo si to núti robiť, pretože by to znamenalo niečo pre niekoho iného? Môže to znieť sebecké, ale bol to skutočný životný záchranca. Moje životné voľby vo všeobecnosti boli priamym dôsledkom toho, že toto ochorenie.

Ako to?
Nuž, chcel som začať rodinu. V hlave som mal obraz o tom, akú rodinu by mala vyzerať, ale nezohľadnil som, že som mal pekný život – som bol po celom svete; Hral som hudbu pre ľudí, ktorí ani nehovoria svojim jazykom. Takže po ukončení liečby som sa rozhodol prestať s obmedzením svojho života na príbeh “zamilujete sa, vydáte sa, máte deti” a začať proces prijímania.

SÚVISIACE: 20 ružových výrobkov, ktoré profitujú z výskumu rakoviny prsníka

Sheryl Crow BCA - Embed
S láskavým dovolením na eBay

Odber vzoriek Crowových kúskov do aukcie.

Váš boj proti rakovine ovplyvnil vašu hudbu?
Myslím, že život vo všeobecnosti informuje vaše umenie. Všetko, o čom napíšem, je z pohľadu toho, kto je na druhej strane pri pohľade na úmrtnosť. A súčasne tiež predefinoval môj vzťah s mojím dielom. Moja práca znamená oveľa menej, ako to bolo, pretože nie som tak pripevnený. A kvôli tomu sa mi to páči viac. Naozaj to len robím, keď sa mi to páči.

SÚVISIACE VIDEA: Sheryl Crow navštívi New Orleans

Hovoríme o tom, kedy môžeme očakávať nový rekord?
Čoskoro! Dokončil som dve záznamy. Jeden je v spolupráci; je to založené na práci s ľuďmi, ktoré som poznal počas rokov, ktoré boli inšpiráciou pre mňa. Mám pieseň so Stevie Nicks; Robil som jednu z mojich najobľúbenejších piesní od Keith Richards – “The Worst” – s Keithom Richardsom; Napísal som skladbu pre Willieho Nelsona. Druhý je záznam Sheryl Crow podobne ako druhý, tretí alebo štvrtý.

SÚVISIACE: Elizabeth Hurley: “Je tu ešte dlhá cesta” v boji proti rakovine prsníka

Čo je to najdôležitejšia vec, ktorú ste sa dozvedeli o rakovine prsníka?
Význam včasného odhalenia. Kým nie sme liečení, je to naša najlepšia zbraň a dáva nám najlepšie štatistiky pre prežitie. Vždy som tiež povzbudzovať ženy staršie ako 40 rokov, aby začali mamografický proces – nič sa nemusí báť. Znalosti poskytujú energiu. Je dôležité byť proaktívne v súvislosti s vaším zdravím.

Nakúpte skriňu Sheryl Crow na adrese ebay.com/sherylcrow. Sto percent z výnosov sa dostaví do Stand up to Cancer.

Tento rozhovor bol zrozumiteľný.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

88 − 83 =

map