Shop Halloween kostýmy inšpirované MTV Video Music Awards Fashion

V nedeľu v noci v roku 2015 MTV Video Music Awards neposkytli žiadne nedostatky témy, o ktorých by sme sa mali rozprávať, od duetov Taylora Swifta a Nickiho Minaja (ktorý roztrieštil ich zlú krv) a debutu Justin Bieberovej “Čo myslíš” Miley Cyrusovej, album a divoké oznámenie Kanye West.

Zatiaľ čo tam boli veľa správnych momentov, módy, ktoré sa obrátili na hlavu, boli rovnako bzučivé. Boli sme pripravení pre vedúce dievčatá hudobného priemyslu, aby sa objavili v niektorých nezabudnuteľných vzhľadech, ale neboli sme celkom pripravení na náhly nával kostýmov Halloween nápady. Nižšie sme vytvorili najtvrdší vzhľad z MTV VMA práve včas pre Halloween – pretože nikdy nie je príliš skoro začať plánovať svoj kostým!

SÚVISIACE: Relovať najlepšie momenty z MTV Video Music Awards za rok 2015

FKA vetvičky Red Carpet Look

VMA Inspired Costumes - Embed 2
Jason Merritt / Getty Images; Zdvorilosť (4); Getty Images

Vetvičky FKA spracovali červený koberec v sexy stĺpci Atelier Versace a eva Fehren šperky. Obnovte vzhľad s ilúziou sukne a čiernym korzet-ako spodná bielizeň. Ak chcete dokončiť dotyk, prejdite prstom na odvážnu červenú rúž. Najlepšia časť o tomto kostýme? Môžete opäť nosiť kusy ako non-kostýmné oblečenie.

Získať vzhľad: Sukňa Haute Hippie, 537 dolárov; neimanmarcus.com. L’Agent korzet, 198 dolárov; journelle.com. Expresné sandále, 88 dolárov; express.com. Tom Ford lip stick v ‘Cherry Lush’, $ 52; nordstrom.com.

Nicki Minaj’s Performance Look

VMA Inspired Costumes - Embed 1
Michael Tran / FilmMagic; Zdvorilosť (3)

Červený súbor s hlavou na špičke prinesie trvalý dojem na Halloween a vy môžete opäť nosiť tento zložitý šaty pre lásku a citróny (možno aj na Valentína). Topánky zobrazené vyššie sú Paul Andrew a v súčasnosti sú vypredané – ale môžete ich znovu vytvoriť v štýle DYI s týmito topánkami a týmito perami.

Získať vzhľad: Feather Place headpiece, 21 dolárov; featherplace.com. Pre šaty s láskou a citrónmi, 282 dolárov; zappos.com. Nakúpte viac topánok Paul Andrew na nordstrom.com.

SÚVISIACE: Rodina Kardashian-Jenner-West vypne MTV VMA Red Carpet

Kim Kardashian je Red Carpet Look

VMA Inspired Costumes - Embed 3
Kevin Mazur / WireImage; Zdvorilosť (3)

Kim Kardashian vzhľad bol jedným z najviac nositeľných oblečenia v noci, ale je to nezabudnuteľné nosiť ako Halloween kostým. Našťastie môžete vyzdvihnúť veľmi podobné šaty s šnurovaním v spoločnosti Topshop.

Získať vzhľad: Topshop, 75 dolárov; topshop.com. Essie lak na nechty v “Marshmallow”, 9 dolárov; ulta.com. Rebecca Minkoffová, 250 dolárov; nordstrom.com.

Miley Cyrus je Hosting Oblečenie

VMA Inspired Costumes - Embed 4
Jeff Kravitz / FilmMagic; Zdvorilosť (4)

Zo všetkých vyhliadok Miley Cyrusovej v nedeľu v noci je toto kombinéza a koše z kožešiny najľahšie obnoviť.

Získať vzhľad: Boohoo bodový tovar, 14 dolárov; boohoo.com. Riečny ostrovný kabát, 190 dolárov; riverisland.com. Topánky Michael Kors, $ 318; 6pm.com. Winstonia 22 “zásuvka na vlasy, $ 2; amazon.com.

SÚVISIACE: Pozrite si každý jeden Miley Cyrus je Crazy vyzerá z VMAs

Pharrell Williams a Helen Lasichanhove súbory červených kobercov

VMA Inspired Costumes - Embed 5
Steve Granitz / WireImage; Zdvorilosť (11)

Pharrell Williams je jedinečný štýl nikdy nesklame – a ani jeho manželka. Ak hľadáte ideu kostýmov pre páry, ktorá vás aj váš človek zamiluje, je to tak.

Dostaň Helen Lasichanhov pohľad: Topshop kombinézy, 90 dolárov; topshop.com. Tričko J.Crew chambray, 78 dolárov; jcrew.com. Klobúk Marie Mercie, 385 dolárov; avenue32.com. Kate Spade spojka, 398 dolárov; katespade.com. Topánky Dr. Martens, 135 dolárov; drmartens.com. Dámska šnúrky Danner, 6 dolárov; rei.com.

Získajte vzhľad Pharrell Williams: Gap denim bunda, 80 dolárov; gap.com. Rag & Bone tričko, 95 dolárov; mrporter.com. Leviho džínsy, 310 dolárov; mrporter.com. Starý nárazník, 20 dolárov; oldnavy.com. Zvonček klobúk, 59 dolárov; hatsinthebelfy.com. Wolverine topánky, 175 dolárov; eastdane.com.

FOTKY: Celý Červený koberec vyzerá z MTV Video Music Awards

Súvisiace video: Pozrite si hviezdy v akcii na 2015 VMA Červený koberec

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

28 + = 33

map