Sia sa vráti na invazívne paparazzi publikovaním svojich vlastných nahých fotiek

Keď Sia zistila, že nahé obrázky paparazzov, ktoré boli odobraté bez jej povolenia, boli nakúpené, prevzala kontrolu nad situáciou tým, že sa rozhodla zdieľať fotografie sama o sebe.

V pondelok hitmaker “Cheap Thrills” vzal proaktívny prístup, keď sa zaoberala inváziou súkromia tým, že vyslala jeden z obrázkov na Twitter spolu s šikovne vloženou propagáciou pre svoju novú hudbu.

“Niekto sa očividne pokúša predávať nahé fotografie mne svojim fanúšikom,” napísala 41-ročná speváčka spolu so snímkou ​​NSFW, ktorá bola odvlečená vonku. “Uložte svoje peniaze, tu je zadarmo.” Pokračovala v quipping, “Everyday is Christmas”, s jemným odkazom na jej nadchádzajúce album s rovnakým názvom.

SÚVISIACE S SIA: Sia Go-Free na Instagram, keď vykráčala svoj riaditeľský debut

ona len riadila svoj prvý film. netušila, že jej prsia bola vonku. ďakujem vám za to, že som s tebou mohol vytvoriť kúzlo @siamusic

Príspevok zdieľaný tonya brewer (@ thetonyabrewer) dňa

Zatiaľ čo Sia bola zdržanlivo zdržanlivá na tom, aby jej verejnosť ukázala, je bezpečné povedať, že austrálska speváčka sa nestará o to, aby tu a tam blikala malá koža. Späť v októbri bola speváčka “Titanium” uvedená na účte instilátora make-upu Tonyho Brewera, ktorý nosil zelenú masku a biele plátené dno s pravým prsníkom.

Teraz si takto vyriešite ťažkú ​​situáciu!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 18 = 23

map