Simone Bilesová priniesla Moana do života prostredníctvom tanca a to bolo rozkošné

V pondelok večer, Tancovanie s hviezdami priniesol nás späť k magii našich detstva s jeho veľmi očakávanou Disney Night.

Súťažiaci Normani Kordei, Erika Jayne a Nick Viall čelia eliminácii, tlak bol na tom, ako sa tanečníci pokúsili wow svoje publikum tým, že ide ďalší krok, zatiaľ čo sa dostať dole na klasické melódie.

Simone Biles a Sasha Farber nastavili bar vysoko, keď privítali Auli’iho Cravalho, ktorý je tiež známym Disneym Moana, keď sprevádzala svoj súčasný tanec so živou prezentáciou nominovaného na Oscara “How Far I’ll Go” a netreba dodávať, že obe predstavenia boli absolútne bezchybné. Biles predstavila svoje olympijské pozadie dokonalosti zobrazením svojej sily a milosti počas bujarého súboru a sudcovia súhlasili s tým, že pár z 38 z 40. Pozrite sa na Biles a Farber prinútia Moanu k životu v klipu na vrchole. 

A zatiaľ čo živý sprievod Cravalho bol ťažko na vrchole, Normani Kordei a Val Chmerkovskiy sa podarilo zablokovať vysoké skóre večera (39/40) s nezabudnuteľným tancom Mulan“Vyrobím z teba človeka.”

Donny Osmond, ktorý bol speváckym spevom Shang v animovanom filme, spieval, keď pár dokonale doplnil paso tým, že priniesol náznaky bojových umení a veľkolepé umenie, vrátane niektorých bojových palíc, pre pôsobivý výkon.

SÚVISIACE: Už vieme, kto nasledujúci víťaz Tancovanie s hviezdami Bude

 

 

Pozrite sa na Kordei a Chmerkovskiy v bojových pohyboch s čarou Mulan vo videu vyššie a prejdite nadol pre zvyšok predstavení z Disney Night na tanec s hviezdami.

zakliaty – Nancy Kerrigan a Artem Chigvintsev Jazz na “To je to, ako viete” od Amy Adamsovej

Autá 3 – David Ross a Lindsay Arnold Jive na “Ride” od ZZ Warda

Wreck-It Ralph – Bonner Bolton a Sharna Burgess Tango na “Kedy môžem vidieť vás opäť?” Owl City 

zmrazený – Heather Morris a Alan Bersten Jazz na “Prvýkrát navždy” od Kristen Bell & Idina Menzel

Kráska a zviera – Rashad Jennings a Emma Slater Foxtrot na “Evermore” od Josh Groban

Pinocchio – Nick Viall a Peta Murgatroyd Jazz na “Nemám žiadne struny” od Dickie Jones

Hľadanie Doryho – Erika Jayne a Gleb Savchenko Waltz na “Nezabudnuteľný” od Sie

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

36 + = 37

map