Skôr než dostanete rozšírenie vlasov, prečítajte si túto správu

Na červenom koberci si celebrity ako Selena Gomez a Beyoncé majú dlhý a dlhý, luxusný prameň, keď sa dostanú na ďalší koberec. Tieto hviezdy nemajú supergény; skôr sa obrátia k rozšíreniam, aby zmenili svoju dĺžku vždy, keď majú pocit, že zmenia svoj vzhľad. Našťastie predlžovanie vlasov nie je len pre červený koberec a môžete ľahko dosiahnuť vlastnú hrivnú transformáciu s trochou pomoci z vlastnej lesklej sady. Pokúsil sa ešte pridať nejakú dĺžku na vaše pramene? Hovorili sme s Lisou Richardsovou, spoluzakladateľkou a výkonným riaditeľom RPZL Hair Extension & Blow-Out Bar v New Yorku. aby ste získali všetky dôležité informácie, ktoré potrebujete.

Vykonajte svoj výskum

Výber správneho stylistu, ktorý vám pomôže dosiahnuť vašu ideálnu dĺžku, je nevyhnutný, ak chcete, aby sa konečný vzhľad skutočne zmesil s vašimi prirodzenými vlasmi. Richards odporúča zosúladenie so štylisrom tým, že sa pýta, aké metódy rozšírenia vlasov sú vyškolení a diskutovať o vašom životnom štýle, aby ste zistili, aký typ rozšírenia bude najvhodnejší pre váš požadovaný vzhľad a ako budete venovaný rozšírenej údržbe.

Vyberte si metódu, ktorá bude najlepšie pracovať s vašimi vlasmi

Či už hľadáte dočasnú fixáciu dĺžky alebo dlhodobý záväzok, textilná štruktúra vášho vlasu prichádza do úvahy v tom, aký spôsob rozšírenia vám odporúča váš stylista. “Naši riaditelia v RPZL ponúkajú najlepší spôsob, ako vybrať správnu farbu a štruktúru vlasov: to zodpovedá rozšíreniu vlasov na farbu na konci vlasov. Týmto spôsobom, keď sa rozšírenia aplikujú, dochádza k plynulému prechodu od koreňov smerom nadol a rozšírenia sa dobre prelínajú s vašimi vlasmi, čo vám prináša prirodzený vzhľad, “hovorí Richards.

TÝKAJÚCA SA: Lucy Hale Goes Platinum Blonde

Tri populárne metódy rozšírenia zahŕňajú: klip-iny, ktoré sú najviac nezáväznou možnosťou a môžu byť ľahko zapnuté alebo vypnuté v závislosti od vašej nálady; pásky, ktoré sú spojené upínaním vlastných vlasov medzi širokými zväzkami, ktoré vyzerajú ako Sellotape; a keratínom viazaný, ktorý spája rozšírenie vlasov s keratinovými väzbami pomocou malého tepelného nástroja alebo ultrazvukovej technológie.

Udržanie zdravia vlasov je najvyššou prioritou. Ak je vaše vlasy chemicky uvoľnené alebo prirodzené, Richards hovorí, že navrhuje rozšírenie o klip-in pomocou 100% Virgin Remy vlasov (nechemicky ošetrené vlasy), a ak ste aktívny alebo chcete nosiť vlasy v rôznych štýloch, ako je vysoká ponytails a prepínače, navrhuje rozšírenie keratínom viazané, pretože sú najpružnejšie.

SÚVISIACE: 5 tipov na starostlivosť o vaše rozšírenia 

Zvážte svoj nákup rozšírenia ako investíciu

Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, neskúšajte získať výhodu pri nakupovaní svojich rozšírení a vyhľadajte kvalitu za najlepšiu cenu. “Rozšírenia najvyššej kvality sú vyrobené zo 100% Virgin Remy Hair. To znamená, že pokožka vlasov je v rovnakom smere, “hovorí Richards. “Tieto typy rozšírení sú ako vaše vlastné vlasy a môžu mať tvar, objem a dokonca textúru. Môžete dokonca krútiť, farbu a používať flatiron taky! Môžete tiež spustiť prsty cez príponu a vidieť len málo, aby nedošlo k vylúčeniu. Rozšírenia, ktoré nie sú vysokej kvality, sa stávajú krehké a nie lesklé (najmä po prvom umývaní) pomerne rýchlo.”

Vykonajte pravidelnú údržbu

Keď opustíte salón, vaše rozšírenia budú vyzerať bezchybne. Majte svoje nové zámky čerstvé riadne udržiavať ich po príchode domov. Klip-in sú nízke nároky na údržbu a vyžadujú minimálnu údržbu. Aby ste tieto vlákna udržali v tvare, odstráňte ich a jemne vyčistite spletence pred ich umytím šampónom a kondicionérom bez sulfátu a parabénu, ako je L’Oréal Paris EverPure hladký šampón a kondicionér, Rosemary Juniper (každý $ 6, drugstore.com) , Ak chcete ich vysušiť, odstráňte ich pomocou uteráka, aby ste odstránili prebytočnú vodu a nechajte predĺženia suché.

Ak sa rozhodnete pre zámky viazané na pásik alebo keratín, tieto metódy vyžadujú o niečo viac práce. Umývajte vlasy iba s použitím šampónu bez sulfátu a bez parabénu, ktorý sa sústreďuje na korene a stav je iba od stredných dĺžok až po konce. Uistite sa, že vaše vlasy sú 80% suché tým, že sa poklepaním na uterák, než sa pustia do vášho radu nástrojov tepelného štýlu. Tiež dbajte na to, aby ste udržali svoje náradie mimo pásky a keratínové väzby. Ako lákavé, akoby to mohlo byť sprchovanie a zasiahnutie svetla, spanie na mokré vlasy s týmito rozšíreniami je hlavným no-no. Uistite sa, že vaše vlasy sú úplne suché predtým, ako vaša hlava udeje do vankúša, a zaplekajte ho do pigtails, aby ste zabránili zamotaniu. 

SÚVISIACE: Je teraz ľahšie ako kedykoľvek nakupovať pre rozšírenie vlasov online 

Venujte pozornosť tomu, ako sa vlasy cítia

“Nemali by ste cítiť vlasy, akonáhle je,” hovorí Richards. Ak akýkoľvek úsek vlasov spôsobuje bolesť alebo nepríjemné pocity, keď vás štýlista vložil do svojho predĺženia, mali by ste sa vrátiť do salónu, aby ste sa uistili, že pramene sú správne. Ak máte klip-iny, skúste odpojiť časť a mierne ju presunúť, aby ste získali viac vlastných vlasov a opätovne sklopte.

Vedieť, kedy je čas povedať zbohom

Rovnako ako budete milovať svoju novú dĺžku, budete musieť rozdeliť svoje rozšírenia v určitom okamihu. Našťastie, klip-iny môžu trvať až dva roky, ak sa o nich postaráte správne. Pásky na páskach trvajú šesť až osem týždňov a keratínové viazanie môže trvať až tri mesiace. Zatiaľ čo klipy môžu byť ľahko odstránené doma, Richards hovorí, že by ste sa nikdy nemali pokúšať vytiahnuť z pásky alebo keratínom viazané rozšírenie sami a navštíviť salón, ktorý ich dal, aby si vlasy správne odstránili.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

14 + = 17

map