Skúsili sme to: Rozšírenie rias na kefku

Nie som profesionálny výtvarník, ale dajte mi to správne nástroje a môžem si prekonať svoju cestuh a smokey eye alebo základný obrys. Napriek tomu je tu jeden kráľovský trik, ktorý mi stále úplne uniká: používanie falošných mihalníc.

Preto som bol tak potešený, že som sa dozvedel, že Eyeko tvorcovia mojej najobľúbenejšej očné linky spustili nový prostriedok na zlepšenie rias, ktorý napodobňuje vzhľad falzifikátov len niekoľkými rukami. Značka Black Magic Lash Boost ($ 35; eyeko.com) sľubuje, že vyčerpá objem a dĺžku prírodných rias prostredníctvom teeny-drobných celulózových vlákien, ktoré sa drží na mokrej riasenke.

Takže s veľkými nádejami som vzal skúmavku na skúšobnú jazdu. Po nanesení maskary ako normálne som použil tyčinku aplikátora na prenos vlákien do rias. Zahrala to trochu pokus a chyba, ale objavil som najlepší spôsob, ako sa vyhnúť vláknami, ktoré lietajú každou cestou bolo dať prútik niekoľko rýchlych kohútikov, aby sa predišlo prebytku. Odtiaľ ďalej, bolo to hladké plachtenie. Podľa pokynov som skončil tesniace vlákna s iným náterom riasenky. 

VZOROVANÉ: Najlepšie kondicionéry rias

Poviem vám: Tieto veci dodaný. Moje riasy vyzerali dlho a nafúknuté, ale napriek tomu úplne prirodzené – skoro ako keby som dostala ramienka. Navyše efekt trval celý deň (počas ktorého som bežal okolo NYFW, nie menej).  

Ospravedlňujeme sa, fakty: Oficiálne som premenil na vlákna.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 4

map