Skúste sa pozrieť von Vanessa Hudgens ‘Abs

Spieva, koná – a nie sme si istí, čo robí v telocvični, ale chceme to! Skôr dnes sa Vanessa Hudgensová vydala do ulíc Los Angeles, aby chodila na bežnú kávu, hoci oblečenie, ktoré nosila, bolo niečo iné ako základné. (No, ak si Rihanna.)

Stredoškolský muzikál hviezda spárovaná s kožušinovou mikina s orezaným tričko Adidas, voľne nasadenými nohavičkami a kožušinovými guličkami Gucci. Toto je Hollywood, chalani. 

Zložila si ju cez rameno kabelkou Louis Vuitton a zatienila tekuté hnedé oči so slnečnými retro štýly.

SÚVISIACE: Olivia Munn ukazuje jeho Abs v Nude Lace-Up Bralette

A aj keď sme sa pozastavili, aby sme uznali géniu tých chlupatých mulov, musíme byť úprimní, tu. Vanessa je rock-hard abs nás má slack-jawed. Novo vyrezané Takže si myslíš, že vieš tancovať sudca je disciplinovaný, pokiaľ ide o jej cvičenie: ona raz stratila 20 libier tým, že udrie SoulCycle dvakrát denne. Tiež zapadá do jogy a Pilates do svojho rušného plánu a nezaobíde sa, keď príde na to, čo sa jejje.

28-ročná mňa priznala ľudia že sa drží na strave vysokých tukov a bez sacharidov. “Keď som jedol sacharidy, dostal by som to popoludní, kedy som sa cítil naozaj pomalý, “povedala Magu,” keď som z nich, moja energia zostáva stála po celý deň. “Ale to nie je všetko bez chleba Doom: hviezda tiež celú denne avokáda, aby sa ubezpečila, že dostane dostatok zdravých tukov.

VIDEO: Vanessa Hudgens odhaľuje svojho obľúbeného dizajnéra

Naša kondícia #goals Pinterest doska je už naplnená fotografiami Olivie Munnovej a Britney Spearsovej a TBH avokáda. Ale robíme priestor pre ešte jednu múzu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

56 − = 48

map