Skutočnosť: Teraz si môžete kúpiť repliku košeľa Kanye West’s Mustard-stained Polo (za chladné $ 400)

Predtým, ako sa stala polovicou senzácie popovej kultúry Kimye, Kanye West urobil z jeho životného poslania, aby priniesol vysokú módu do hip-hopového sveta. Jednou z jeho podpisových kusov bola klasická košeľa Ralph Lauren, ktorú hviezda spomína vo viacerých svojich skorších piesňach.

Teraz môžete získať štýl návratu pána Westa pre seba s replikou neslávnej horčice vyblednutého póla, ktorý nosí vo svojom videu v roku 2004 pre “All Falls Down” (pozrite sa nižšie). Bandulu, značka, ktorá vezme kvalitné, vintage oblečenie a omladzuje život do neho prostredníctvom ručného zdobenia vytvorila vlastnú verziu ružovej košeľovej košeľu, ktorá má jasne žltú “horčicovú” škvrnu podobnú tej, ktorú West dostane pri prechádzaní letiskom v jeho hudobné video.

Bandulu All Falls Down Polo sa predáva za chladný $ 400 a je vybavený prominentnou špicou, ktorá je ručne vyšívaná bavlnenou niťou. Pozrite sa na to na bdgastore.com teraz.

Chcieť viac? Pozrite si najkrajší pár momentov Kanye West a Kim Kardashian v našej galérii!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 3 = 2

map