Skvelý štýl nemá žiadnu veľkosť! Lane Bryant a Isabel Toledo spustili kolekciu pádov

Plus-fashionistovci sa radujú – spolupráca dizajnérov Lane Bryant a Isabel Toledo, ktorá sa začala na jar, rozširuje do jesene! Prvá spolupráca dizajnérov pre obchodníka s dlhým časom plus veľkosti bola tak úspešná a dostala takú obrovskú podporu od tak veľkého množstva módy a módy, že si ju ponechá ako výsadu na udržanie úspešnej línie. Isabel Toledo, favoritka prvej dámy Michelle Obamovej, vysvetlil: “Lane Bryant má takú jedinečnú zákaznícku základňu, ktorá je rozmanité publikum, na ktoré sa tešíme na nové a inovatívne módy, doplnky a dokonca aj niektoré ďalšie kategórie.”

A inovovať, majú. Pre jesennú kolekciu milujeme svoje jesenné odtiene a bohaté, luxusné látky, ako sú kovové čipky a nádherné tweedy. Kolekcia je dospelá, šaty a pracuje pre kanceláriu aj pre vaše sviatky. Oblečenie je určené na vylepšenie všetkých vašich aktív, nie na skrytie, čo sa prejavuje vo všetkých elegantných vzorkách.

Pre viac informácií o kolekciách Lane Bryant a Isabel Toledo a uvidíte, ako by sme mali štýlovo nakrúcanie niektorých kusov, obráťte sa na stránku “Veľký štýl nemá veľkosť” v našom najväčšom septembrovom vydaní!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

20 − 18 =

map