Sledujte 9 z najviac zapamätateľných duetov Dolly Parton

Keď hovoríte o legendárnych hviezdach krajiny, Dolly Parton je vždy na vrchole zoznamu. Postavila svoju kariéru na nekonečný prúd hitových piesní, slzot-jerking filmy (ahoj Oceľové magnólie) a samozrejme aj slávne duety s country a popovými hviezdami. Všetci milujú Dollyho!

Dokonca aj po 50 rokoch v hudobnom priemysle je stále rovnaká miláčikka z Tennessee, ktorá nám priniesla klasiku ako “Coat of Many Colors” (1971), “Lost Forever in Your Kiss” (1972), “Touch Your Woman” (1972) , a “Jolene” (1973). Dnes sa kráľovná krajinárskej hudby stane 71 rokov a s tým rozbijeme naše staré albumy Dolly Parton na prechádzku po pamäti.

VIDEO: Ikona krajiny Dolly Parton hovorí Krása, móda, hudba a ďalšie

 

Skladateľka, ktorá má dokonca svoj vlastný zábavný park Dollywood vo svojom rodnom Tennessee, nikdy nebola jedným z hráčov, ktorý by jej hral bezpečne, pokiaľ ide o jej kariéru. Známy pre svoj podpis blonďavá bomba spĺňa krajinu-miláčik štýl, Parton je určite jediný svojho druhu hudobných rovesníkov, z ktorých mnohí dostali možnosť spievať s hviezdou v celej svojej kariére.

SÚVISIACE: Musíte sa pozerať na Dolly Parton hovoriť o jej Ikonické parochne

Prejdite nadol a pozrite si niektoré z jej najpamätnejších duetov, od “Jolene” s jej milenkou Miley Cyrusovou až po “Ostrovy v potoku”, s jej jedným z najznámejších duetových partnerov, Kenny Rogers. A dokonca aj medley duet s Katy Perry na počesť Parton TV film Srsť mnohých farieb, ktorý získal cenu Tex Ritter na 51. cenu ACM.

Miley Cyrus a The Pentatonix, “Jolene”

Katy Perry, “Coat of Many Colours” Medley

Norah Jones, “Creepin” V “

Jennifer Nettles, “Kruh lásky”

Julio Iglesias, “keď mi povieš, že ma miluješ”

Carrie Underwood, “budem ťa vždy milovať”

Kenny Rogers, “Ostrovy v potoku”

Willie Nelson, “Všetko je krásne (vlastným spôsobom)”

Kráľovná Latifah, “On je všetko” z filmu Radostný šum

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 89 = 93

map