Sledujte Ed Sheerana Rapa s Jamesom Cordenom v New Carpool Karaoke Teaser

Sny sa stávajú skutočnosťou! Ed Sheeran je dlho očakávaný vzhľad na Neskoro neskoro‘S Carpool Karaoke špeciálne s hostiteľom Jamesom Cordenom bude konečne debutovať budúci týždeň počas show troch epizód v Londýne. 

Vo štvrtok ráno britský komik vydal na Twitteru ukážku svojho dopravného sprievodu okolo Hollywoodských vrchov a celkom prekonal naše očakávania. Po prvé, duo vypukne v akustickom vydaní Sheeranovho hit “Hrad na kopci”, po ktorom nasleduje plná rapová bitka s inou klasickou speváčkou “Sing”.

VIDEO: Ed Sheeran uverejňuje “Galway Girl” hudobné video v hlavnej úlohe Saoirse Ronan

Pár sa prvýkrát natočil v Los Angeles vo februári krátko potom, čo Sheeran prejavil záujem o to, aby sa obrátil na slávne sedadlo pre cestujúcich. “Viem, že celá vec spieva tvoju melódiu, ale myslím, že by som sa cítil trochu nepríjemne spievať na moju pieseň,” povedala Sheeran v rozhovore pre kapitál FM Roman Kemp Show. “Myslím, že by som si chcel dať nejakú Biggie, chcel by som dať na niečo skutočne nepríjemné a špinavé, ako Biggieho song” Big Booty Hoes “alebo niečo takého a len počujem Jamesa Cordena, aby to spieval.

SÚVISIACE: Ed Ed Sheeran sa tajne zapojil?

Sledujte Sheerana a ďalších hostí – Tom Cruise, Jennifer Hudson a Harry Styles, len aby sme uviedli niekoľko – objaví sa na Neskoro neskoro keď si od 6. júna do 8. júna odnesie svoje ryby cez rybníček. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 − = 1

map