Sledujte Gwyneth Paltrow dcéru Apple Sing a hrať gitaru v tomto Instagram Video

Hudba zrejme beží v rodine! Hrdý mama Gwyneth Paltrow posta Instagram video svojej dcéry, Apple Martin, hrať akustickú gitaru a spev – a je viac než pravdepodobné, že vás do prázdninového ducha.

Nositeľom bieleho šatku s anjelskými rukávmi, piaty grader Apple ukázal, že zdedila hudobný talent nielen od svojho otca, frontmana a kytaristu Coldplay Chrisom Martinom, ale aj od samotnej Paltrowovej, ktorá mala pôsobivé vokále, keď sa objavila ako náhradná učiteľka Holly Holliday druhá a piata sezóna veselí. V klipu sa 11-ročný pokrýva “Keegan’s Christmas” od alt-rockovej skupiny Marcy Playground spolu so skupinou ďalších mladých umelcov (na gitaru a ukulele).

Paltrow použila rozkošné video, aby si želala jej nasledovníkom Instagram “Najlepšie priania a láska ku všetkým pre šťastnú dovolenku.” Sledujte to tu:

Najlepšie priania a láska ku všetkým pre šťastnú dovolenku

Video vyslané Gwynethom Paltrowom (@ gwynethpaltrow) 18. decembra 2015 o 15:17 PST

SÚVISIACE: Gwyneth Paltrow pôjde na jej dcéru Lookalike, Apple

Minulý týždeň navrhla, že Apple sa môže usilovať byť spevákom a skladateľkou na Taylor Swift, keď vyslala snímku Instagram popovej hviezdy objímajúcej Apple s titulkom “Happy Birthday #taylorswift.” Ďakujem vám za to, A práve preto, že ste najväčšou inšpiráciou Apple Martina. “

Happy birthday #taylorswift Ďakujem za to, že ste taký typ #girlboss, ktorý ste. A za to, že Apple Martins je najväčšou inšpiráciou.

Fotografia zaslaná Gwyneth Paltrow (@ gwynethpaltrow) 13. decembra 2015 o 14:40 PST

Aj napriek objímaniu rodinných priateľov, ktorí sa tiež stali osobnosťami, Martin a Paltrow sa snažia dať svojim deťom čo najobľúbenejší život a poslali Apple a malého brata Mojžiša do školy LA v školskom autobuse, na rozdiel od mnohých rodičov, potomstvo sa zroluje autom a vodičom. Počas zobrazenia v roku 2014 Jimmy Kimmel Live!, Paltrow povedal, “odchádzajú autobusom a potom ich zdvihnem na autobusovú zastávku. Je to celkom roztomilé.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

95 − = 92

map