Sledujte Hodor “Hold the Door” a fanúšikov prekvapenia na Tour Thrones Tour

Je preč, ale nie je zabudnutý.

Po stretnutí v sezóne 6 Hra o tróny, milý Hodor sa v stredu znovu vrátil k “držaniu dverí” za superfany na show Hra o tróny turné v Belfaste, Severné Írsko.

Kristian Nairn, ktorý v seriáli hral šikovný obor, priviedol svoju kultovú postavu späť do života a držal dvere pre fanúšikov, ktorí prešli cestou. “Som tu v Severnom Írsku a chcem prekvapiť skupinu nič netušiacich fanúšikov,” povedal Nairn vo videu z Instagramu, predtým, ako naň postavil nejaký sval, keď skupina stála za ním.

tk
Carrie Davenport

Hodor obetoval svoj život zachrániť Bran (Isaac Hempstead Wright) a Meera (Ellie Kendrick), zatiaľ čo boli prenasledovaní strašidelnými vyhliadkami a White Walkers. Hodor zadržal dvere do jaskyne, keď Meera kričala na nezabudnuteľnú líniu: “Držte dvere!”

Sledujte Nairn prekvapenie fanúšikov tu:

Opätovné zverejnenie niektorých známych okolností prekvapilo niekoľko fanúšikov, ktorí si objednali turné #GOT @ TripAdvisor v Severnom Írsku. Ďakujem @TripAdvisor za to, že mi dal ďalšiu šancu #HoldTheDoor #TripAdvisor

Príspevok zdieľaný kristiannairn (@ kristiannairn) dňa

Zatiaľ čo Nairn mal veľký šokujúci fanúšikov v Belfaste Hra o tróny Premiéra sezóny 7 sa konala v Los Angeles v stredu večer s Hempstead Wright, Sophie Turner, Maisie Williams, Gwendoline Christie, Kit Harington a viac sa ukázať na ich štýloch na modrom koberci na Walt Disney Concert Hall.

SPOJENÉ: Hra o tróny Obsadenie prinieslo teplo na mramorový koberec v sezóne 7. Premiéra

Hempstead Wrightová, ktorá vyzerala ako dapper v obleku Burberry, povedala V štýle nebol pripravený na koncert. “Ja naozaj nechcem potvrdiť, že je to takmer skončené, pretože to bolo skoro 50 percent môjho života,” povedal. “Takže skutočnosť, že sa blíži ku koncu, je, ako?”

VIDEO: Ed Sheeran bude pokračovať Hra o tróny

 

“Je to taký obrovský, rozsiahly, komplexný príbeh, ktorý jednoducho nemôžete predstavovať koniec,” pokračoval..

Je bezpečné povedať, že tu je zima. Nenechajte si ujsť Hra o tróny Premiéra sezóny 7 túto nedeľu v HBO o 9.00 hod. ET. Máme popcorn pripravený (znova).

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 3 =

map