Sledujte Kate Winslet Demo presne ako mohla mať uložen Jack v Titanicu

Jack Jack Leonardo DiCaprio nemusel zomrieť gigantický mala plotu v rukách Kate Winsletovej.

Počas rozhovoru Neskoré vystúpenie so Stephenom Colbertom, 42-ročný víťaz Oscara popoludne odpovedal na niektoré hlavné otázky, fanúšikovia sa pýtali na ikonický film, ktorý sa tento rok stane 20 rokov.

Najväčší šok? Winslet súhlasila s teóriou starých fanúšikov, že Jack skutočne mohol byť vhodný na plávajúce dvere, ktoré jej zachránili. Colbert ju kvízne a hovorí: “Na slávnej línii hovoríte:” Nikdy ťa nenechám ísť, Jack. “

Neváhala sa vyjadriť svoj názor. “Ležam. Viem. Viem. Súhlasím. Mám rád. Úplne klamám, “hovorí vesele. “Mal by sa snažiť, aby sa dostal na dvere.”

Akoby to nestačilo, duo pokračovalo v preukázaní toho, čo toto alternatívne gigantický končiaci by vyzeral doslova skákať na Colbertov kotvový stôl.

SÚVISIACE: Kate Winslet a Leonardo DiCaprio Still Quote gigantický medzi sebou

Okrem toho sme sa dozvedeli, že Winslet dostal hypotermia po plávaní studenej vody pre film. Čo sa týka tejto pary? Vôbec neboli tak spotené.

“Nemyslím si, že to bolo napísané. Myslím, že sme to v ten deň prišli, “povedala. “V aute sa dostalo do povedomia, ale my sme boli stlačený sprejom fľaštičkami Evian, aby sme vyzerali naozaj rád v hrdle …”

Ďalšia zábavná skutočnosť? Matthew McConaughey mal pôvodne vykresliť Jackovu knihu a ona po prvýkrát pripustila, že sa s ním zúčastnil konkurzu.

Sledujte celý rozhovor vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

6 + 2 =

map