Sledujte Kristen Stewart Say Absurdné frázy počas Whisper Challenge

Kristen Stewart môže byť talentovaný herec, ale v oddelení pre čítanie pery jej zručnosti nie sú celkom až po par. Herečka to zistila, keď hrala The Whisper Challenge s Jimmym Fallonom v utorok Dnešná show.

V priebehu hry polovica dua šepká rôzne frázy, zatiaľ čo iné nosia slúchadlá s potlačením hluku a musia korektné hádajte hovorené slová. Fallon povedal: “Pozdravte môjho malého priateľa,” zatiaľ čo Al Pacino zabalil Scarface prízvuk. Ale zdá sa, že to hodil súmrak hviezda off. Hádala: “Zatvorte dvere na strechu,” “Vezmi moju kúpeľňu kamarátovi,” a dokonca “Povedz títo matky”, predtým ako Fallon odhalil správnu odpoveď.

Pre Stewartovu otcovku sa ozvalo: “Koľko dreva by malo sklopné drevo, ak by dreva mohla skĺznuť drevo?”, Čo Fallon rýchlo uhádol.

SÚVISIACE: Sledujte Kristen Stewart Hrať Coco Chanel v New Karl Lagerfeld-Directed Film

Ako sa pripravovala na 2. kolo, Stewart si sťažoval, že hudba v slúchadlách rozptyľuje. “To je celá myšlienka hry!” Povedal jej Fallon. Potom povedal frázu: “Kung Fu Panda.” Stewart uhádol: “Zavolajte ovocie späť” a “Catch packet ovocie” predtým, ako to nakoniec dosiahne. “Nakoniec Stewart prečítal frázu Matthew McConaugheyho:” Dobre, “ktoré Fallon zahnal po hádaní” Hovor s rukou “a” Relax sme len priatelia. “

FOTOGRAFIE: Štýl červeného koberca Kristen Stewart

Stewart môže nabudúce chcieť urobiť pár cvičných kôl. Sledujte jej hru The Whisper Challenge vo videu na vrchu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

24 − = 23

map