Sledujte Melissa McCarthy Diskutujte o “Ninjas” a “Handcuffs” v hre Word of Sneak

Pokúšať sa preplniť nepárne slová do rozhovoru môže byť náročná úloha, ale ak to niekto dokáže – a urobí to zábavné – je to Melissa McCarthy.

Ghostbusters hviezdička sa objavila Dnešná show Utorok a hral niekoľko kôl Word Sneak s hostiteľom Jimmy Fallon. Hra vyžaduje, aby hráči jemne spomenuli neobvyklé slová a frázy v neformálnej konverzácii.

McCarthy odštartovala silu tým, že vkradla “ninju” priamo do rozhovoru o letných plánoch svojej rodiny a ako jej deti majú bojové umenie. “Začínajú tenisový tábor a … karate, pretože chcú byť” ninjami “,” povedala. “Sú to bojovníci, ten malý je veľmi agresívny.” Fallon potom videl jeho príležitosť pracovať v jeho ťažkom slove, “Pikachu.” Povedal, že jej dieťa je “malé, blondínka – je to trochu” Pikachu “bežiaci okolo.” Dobre spravené!

Ich rozhovor sa potom ponoril do väčšieho územia psov navštevujúcich vysokú školu a Fallon hovoril o dôležitosti udržania tráviaceho systému vášho domáceho maznáčika “bežného” – to bolo slovo Fiber One. “Oni [psy] si zaslúžia vysokú školu,” povedal McCarthy. “Nie, myslím, že psi by mali ísť na vysokú školu, myslím, že psi by mali byť pravidelní,” povedal Fallon. “Mokré jedlo, suché jedlo, Fiber One.”

McCarthyová sa potom vrátila späť do svojej agendy preplácaním “putiek” do jej vety. “Ale vyčistite po svojich psoch, vyčistite to alebo by ste mali byť v putách,” povedala. Dokonca sa jej podarilo dostať ďalšie, “Hooters”, docela rýchlo. “Prisahajte bohu, najlepšiu misu Fiber One, akú som kedy mal: Hooters na tretej,” povedala divákom sa smeje.

SÚVISIACE: Pozrite sa na obdivuhodnú lásku Fest-and Dance Party

Sledujte zvyšok ich nezabudnuteľných konverzácií programu Word Sneak vo videu na vrchu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 8

map