Sledujte rockovú hviezdu v 4-minútovom “filme” s Apple Siri

Siri oficiálne robil jej herecký debut, ale niečo nám hovorí, že toto nebude pre Oscara.

V nedeľu Dwayne “The Rock” Johnson divil svoj najnovší projekt na Instagram tým, že zdieľa obraz toho, čo na prvý pohľad vyzerá ako plagát pre badass sci-fi Rock x Siri: Ovládajte deň. “Snažil som sa vytvoriť najväčšie, najlepšie, najsexiálnejšie, najradšej, doper, najvyššie, najzábavnejšie (to je aj slovo)? A mám najväčšiu hviezdu všetkých čias – # Siri, “napísal a škádlil film.

ROCK + #Apple = �� FUN. ���� Naša voľná filmová kvapka TOMORROW: #DominateYourDay som spolupracoval s / #Apple, aby sa stal najväčší, najchladnejší, sexiestný, CRAZIEST, DOPEST, NAJVYŠŠÍ TOP, FUNNEST (je to aj slovo?) Film kedy urobil. A mám najväčšiu hviezdu všetkých čias – #SIRI. Robím filmy pre svet, aby si ich mohli vychutnať, a takisto sme to urobili, aby sme vás motivovali, aby ste sa tam dostali a urobili prácu. Chcem, aby ste sa na to pozreli, bavili sa s ním a potom ísť žiť. #DominateYourDay #ROCKxSIRI TOMORROW! ����

Príspevok zdieľaný autorom (@therock)

V podstate projekt, ktorý je v podstate komerčný, klesol na stránku YouTube spoločnosti Apple a je to jedna z najproduktívnejších reklám, akú sme kedy videli. Na skoro 4 minútovom klipu sa The Rock obráti na asistenta hlasom aktivovaného Apple, aby mu pomohol prekonať svoj deň a super pracovný program. “Hej Siri, ukáž mi zoznam svojich životných cieľov,” začína.

“Hej Siri, daj mi Lyftovu jazdu do LAXu,” pokračuje. Odtiaľ sa veci stávajú nonstop scénou z akéhokoľvek filmu, v ktorom by ste očakávali, že Rock bude hviezdiť. Sú tam kúsky. Letí lietadlom. Hlavy na módnu prehliadku. Kuchári. A dokonca aj hviezdy v inom filme, v rámci “filmu”.

SÚVISIACE: Pozrite sa na vaše obľúbené hviezdy, ktoré robia svoju vec na Comic-Con

Sledujte celé video vyššie.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

64 − 56 =

map