Sledujte Roseanne Barr pokúsiť sa ospravedlniť jej rasista Tweet V tomto divokom ospravedlnenie Video

Po rasistickom tweetu, ktorý v konečnom dôsledku viedol k zrušeniu jej eponymnej televíznej show, Roseanne Barrová povedala, že poskytne úplné vysvetlenie incidentu na svojom kanáli YouTube.

Dámy a páni, ten čas prišiel.

Ak ste na to zabudli, Barr čelil vlnám odporu po tom, čo Tweeting o bývalej Obamovej poradkyni Valerie Jarrettovej – černoškej ženke, ktorá sa narodila v Iráne – a spájala ju s Moslimským bratstvom a Planéta opíc. “Moslimské bratstvo a planéta opíc mali dieťa = vj.” Napísala v tweetovej správe, ktorá bola odmietnutá.

V novom klipu, zdanlivo unhrdlý Barr fajčí cigaretu a rozpráva s producentom o úpravách predchádzajúceho videa, v ktorom zo zvukov svojej diskusie nosila niekoľko rôznych oblečenia. Vysvetľuje jej, že jej video sa musí cítiť ako prezidentská adresa, kým ona ho dobre ignoruje a preskočí priamo na túto tému. (Podľa jej syna sa pripravuje na spustenie celej série YouTube.)

Tak čo má o tom povedať?

“Snažím sa hovoriť o Iráne! Snažím sa hovoriť o Valerii Jarrettovej o dohode s Iránom. To je to, o čom som bol, “kričala a stratila ju v oblaku, keď mal cigaretový dym. “Myslel som, že b – bol biely!” Pokračovala: “Sakra! Myslel som, že b – ako biela. F-! “

Och. Na Twitteri ľudia nedovolia, aby sa Barr dostal s touto, a niektorí naznačujú, že môže dôjsť dokonca k hlbšiemu problému, ktorý sa týka jej duševného stavu.

Po svojom počiatočnom hanlivom tweetu sa Barr pokúsila vrátiť späť do série postov a tvrdila, že nevedela, že Jarrett je čierny a obviňuje jej poznámky o Ambien. (Na ktorú odpovedala Ambien, “nebola to my?”) Povedala, že celá vec je “vtip.” Neskôr vyšla na tú najpresnejšie a ospravedlniteľnú ospravedlnenie v súvislosti s PR, ktorá tiež nebola dobre prijatá. 

SÚVISIACE: Samozrejme Taylor Swift sa chystá byť vo filmovej verzii mačky

“Ospravedlňujem sa Valerie Jarrettovej a všetkým Američanom,” napísala. “Je mi ľúto, že som urobil zlý vtip o svojej politike a jej vzhľade. Mal som vedieť lepšie. Odpusť mi – môj vtip bol v základnej chuti. “

V máji prezident spoločnosti ABC Entertainment Channing Dungey vydal vyhlásenie, v ktorom oznámil, že rozhodla o vyhnaní Barra. “Vyhlásenie spoločnosti Roseanne Twitter je odporné, odporné a nekonzistentné s našimi hodnotami a rozhodli sme sa ju zrušiť,” povedala. Medzitým sa v dielach nachádza aj spinoff so sériou cast sans Barr. 

Medzitým budeme čakať, kým sa ospravedlní na video ospravedlní.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

15 − = 8

map