Sledujte Tina Knowles Sing Spolu s Blue Ivy’s Rap na albume JAY-Z 4:44

Skutočnosť: Beyoncova mama, Tina Knowlesová, je najkrajšia babička vôbec. 

V prípade, že ste niekedy pochybovali o 63-ročnom šéfovom štádiu, poskytla dôkaz s videom samého, spievajúceho verše vnučky Blue Ivy na bonusovej skladbe od JAY-Z 04:44 album.  

Vo štvrtok uviedla Knowles krátky klip na Instagram, ktorý ukazuje, že jej a jej vnuk Julez (syn Solangeovej) má počas jazdy s motorom sedenie na “Blue’s Freestyle / We Family”. “Boomshakalaka,” nikdy som nevidel strop v mojom celý život “, modrá Ivy Carterová im vypchala rýmy,” napísal Knowles. “Táto pieseň je na albume svojho otca, je to bonusová skladba!”

Boomshakalaka, “Nikdy som nevidel strop v celom svojom živote”! Blue Ivy Carter spitin out them rhymes�� Táto pieseň je na albume svojho otca. Je to bonusová stopa !

Príspevok, ktorý zdieľa Tina Knowles (@mstinalawson)

Spočiatku, Knowles a Julez udeľujú nejaké nepríjemné pózy a bobujú hlavu na hudbu predtým, ako vstúpia do plného spevu. “Nikdy som nevidel strop v celom svojom živote / Všetko, čo som videl, všetko je zhnité / Nikdy sedieť v tichu, nevinný je Carter / Nevinný, hľadáme ich / ja a poviem, že ich vidíme,” pár sa vybral na 5 rokov – to je rozkošný vokál. “Boom shakalaka, boom shakalaka / Boom shakalaka, boom shakalaka.”

VIDEO: Beyoncé je tak pripravená stretnúť sa s “jej dieťaťom”, hovorí babička Tina Knowlesová

A Knowlesova chvála pre talentovaných vecí tu nekončí. Začiatkom tohto týždňa sa pri rozhovore s rozhovorom rozhovorila s malým Blueom o svojich veľkých sestrach Zábava Tonight. “Je veľmi pyšná a veľmi nadšená,” povedala Knowles. “Je to dobrá veľká sestra, v skutočnosti je.” 

SÚVISIACE: Tina Knowles chváli Blue Ivy za “dobrú veľkú sestru” dvojčiat Sir a Rumi

Babička Knowlesová môže byť len najväčším fanúšikom Modrej.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 3 =

map