Sledujte úžasný Elmo Impression Tina Fey

Tina Fey má veľa talentov, ale urobenie dojmov nemusí byť jedným z nich. A napriek tomu jej Jimmy Fallon prinútil hrať hru nazvanú “Prvé dojmy” Dnešná show v pondelok, keď musel urobiť veľa a pokúsiť sa, aby ho hádal správne. “Je to ošemetné, lebo som zmiernil dojmami a vy ste veľmi dobrý na dojmy,” povedala po tom, čo nerobil najlepšieho Roberta De Niroho. “Prečo sme túto hru napísali? To nie je vôbec zábava,” povedal Fallon Fey.

Začal s tým, že sa pokúšal urobiť Jacka Nicholsona. Fallon si myslel, že je to buď Matthew McConaughey alebo Nicholson – nie je to zlé, Tina! Fey bola okamžite schopná uhádnuť Fallonovu dojem z Barbary Waltersovej a dodal: “Robili ste Barbaru Walters miliónkrát.” 

SÚVISIACE: Sestra, sestra: Amy Poehler a Tina Fey Rocková koordinácia vyzerá na ich premiére v New Yorku

Pre ďalšie kolo sa Fey pokúsila urobiť najlepšiu Sofia Vergaru, ktorú Fallon dokázal uhádnuť, keď nebol zaneprázdnený. Ale keď urobila svoj dojem o Elmovi, naozaj to zahnala. 

Fallonov konečný dojem bol z Morgan Freeman, ale Fey povedal, že je to buď “Sling Blade alebo Morgan Freeman”. Dosť blízko. Sledujte Fey a Fallon urobte viac dojem v klipu vyššie. 

SÚVISIACE: Mindy Kaling a Tina Fey bojujú v darovej vojne

Fey bude hostiť V sobotu večer naživo s ňou sestry co-hviezda Amy Poehler v sobotu 19. decembra na NBC.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 − = 6

map