Sledujte video kampaň Artsy pre kolekciu nových okuliarov Tildy Swinton

Tilda Swintonová nemá nič zásadné. Môže sa premeniť na akúkoľvek postavu na kamere a je taká báječná, ako prídu, keď príde na štýl červeného koberca inšpirovaný mužmi. Táto štýlová platina je vždy aj víťazom.

Neexistuje ani nič zásadné o kórejskej značke Gentle Monster. Prirodzene, Swinton a odborníci na príslušenstvo sa spojili s exkluzívnou kolekciou okuliarov, v ktorých dúfame, že okamžite dostaneme ruky. Podľa WWD, kolekcia obsahuje tri štýly, ktoré sa pohybujú medzi $ 250 a $ 286. Dve sú k dispozícii v robustných acetátových rámoch (prichádzajú v troch farbách), zatiaľ čo elegantnejšia bezrámová opcia je vybavená zrkadlovou šošovkou, ktorú nosia.

Prirodzene, Swinton definuje cool v sprievodnom videu kampane. Napísaný a režírovaný režisérom Erika Madigan Heck, video kampane je v podstate minútový mini-film, ktorý by sme radi sledovali pri opakovaní. Herečka a jej vlastná reflexia sú vidieť hrať hru šach, ktorá sa nakoniec, nejako, zmení v šermiarsky zápas.

Je to čudné. Je to elegantné. Je to Tilda Swintonová čo najlepšie.

SÚVISIACE: Ako sa vrstva sukne cez nohavice, ako je vidieť na Tibi

Pozrite si úplný klip a označte kalendár. Swintonova kampaň Gentle Monster zasiahla 1. marca na Colette, Net-a-Porter a Saks Fifth Avenue.

Prejdite nadol pre ďalšie obrázky z kolekcie Swinton.

Tilda Swinton for Gentle Monster
S láskavým dovolením Gentle Monster
Tilda Swinton for Gentle Monster
S láskavým dovolením Gentle Monster
Tilda Swinton for Gentle Monster
S láskavým dovolením Gentle Monster
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

83 − 78 =

map