Slečna Filipíny, Pia Alonzo Wurtzbach, korunovaný Miss Universe 2015

Vesmír, spoznajte svoju novú prvá dáma. Pia Alonzo Wurtzbachová, 26-ročná kráľovná kráľovná z Filipín, bola korunovaná víťazkou súťaže Miss Universe v Las Vegas v nedeľu večer.

Súťaž, ktorá bola vysielaná naživo na Foxe, bola usporiadaná komikom Steve Harveyom a predstavovala súťažiacich z 80 krajín vo veku od 19 do 27 rokov. Okrem panelu štyroch sudcov celebrít mohli domácich divákov hlasovať – pretekár je 64 rokov.

Po malej zmiešanosti s výsledkami (Harvey náhodne ohlásila Miss Colombia, Ariadna Gutierrez Arévalo, ako víťaza skôr ako prvú na druhom mieste), Wurtzbach získal svoju korunu z Miss Universe 2014, Paulina Vega z Kolumbie.

Chýbať Philippines Named Miss Universe 2015 - EMBED
Ethan Miller / Getty Images

Po Wurtzbachu nasledoval Gutierrez Arévalo, 21 rokov a druhýkrát Olivia Jordan, 27, Tulsa, Oklahoma.

SÚVISIACE: Toto je to, čo Miss Universe contestants vyzerajú ako bez Makeup

Predtým v súťaži, keď sa pýtala, prečo chcela byť Miss Universe, Wurtzbach povedal: “Použijem svoj hlas na ovplyvnenie mládeže a zvyšujem povedomie o určitých príčinách, ako je HIV povedomie, ktoré sú včasné a relevantné pre moje krajiny.”

Wurtzbach je prvým víťazom Miss Universe z Filipín za viac ako 40 rokov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

45 + = 47

map