Sme pozitívne šialení o krásnom novom koncerte Christiny Hendricksovej

Nie, Joan od Mad Men nezískala svoj vlastný spinoff zo 70. rokov po skončení nadchádzajúcej sezóny, ale posledná úloha Christiny Hendricksovej je rovnako zaujímavá. Hviezda bola práve oznámená ako veľvyslanec celebrity značky pre skupinu Nice ‘n Easy spoločnosti Clairol, a keďže jej bezchybný červený odtieň je vlastným dielom, partnerstvo je doslovný zápas,.

“Ľudia nikdy neuveria, že som sám ako doma urobil svoju farbu vlasov,” hovorí Hendricks. “Hovorí:” Nemáte svoje vlasy doma sám, však? ” a vždy odpovedať a hovorím: “Úprimne to robím!” Mám rád, že môžem dôverovať značke a produktu a že ho môžem mať vždy v zásuvke, keď to potrebujem. ” Je zrejmé, že je to žena s veľkým množstvom talentov, s jej talentom na farbenie DIY hneď vedľa jej hviezdnych hereckých kotúčov.

TÝKAJÚCE SA: Výhradné detaily o šatách Emmys Christina Hendricks

christina Hendricks - Clairol
Zdvorilosť

Herečka stojí pred kampaňou Nice ‘n Easy Shift a Shade, ktorá povzbudzuje ženy, aby sledovali jej vedenie pri hľadaní ich skutočnej farby vlasov. Hendricks, ktorý sa narodil blondínka, bol inšpirovaný po červenom odtieni Anne z Green Gables vyrastali a nakoniec sa ponorili pred talianskym redakčným snímkom. Zobrala si krabicu s at-home kit a ako sa hovorí, zvyšok je história!

Krátkym momentom, keď sa vrátila do blonde, bola Clairerova Nice ‘n Easy Hendricksovou v priebehu svojej kariéry. Dávajte pozor na kampaň, ktorá sa tento mesiac vysiela. A pokiaľ ide o Joan spinoff – lopta je vo vašom dvore, AMC!

FOTKY: Pozrite si Transformáciu Christiny Hendricksovej

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 7 = 1

map