SNL obrátila Kellyanne Conway do pennywise klauna a je to hrozné

tk
Zdvorilosť

Nechajte to V sobotu večer naživo aby si vzal politiku a pop kultúru tak bezchybne. V poslednej epizóde predstavila paródia populárny hororový film to s politickým kroucením, premenou Kellyanne Conwaya na “Kellywise tancujúci klaun”.

V segmente Alex Moffat vykresľuje Andersona Coopera, ktorý opúšťa štúdio neskoro v noci a vyrazí domov v daždi. Papier, ktorý nosí, sa vyfúkne z rúk a prenikne do kanalizácie a keď sa pozerá do kanalizácie, objaví sa Kate McKinnonová, oblečená ako Kellyanne Conway a Kellywise the Clown.

Výmena medzi oboma znakmi je neuveriteľne na mieste – musíte to vidieť sami! McKinnon dokonca nechá na konci slávny Pennywise tanečný pohyb.

Fanúšikovia to prehrávajú cez túto skit, a my sme úplne s nimi. Jeden komentátor YouTube napísal, že to bol “jeden z najlepších filmov SNL vo veku.” Ďalší bol ohromený strašidelným charakterom McKinnona a píše: “Teraz som úplne presvedčená, že Kate McKinnon by mohla hrať Harley Quinn, ak by chcela.”

Klobúk preč na McKinnona za úžasnú prácu – ale nemôžeme povedať, že sme prekvapení. Je neuveriteľne talentovaná!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 88 = 89

map