Sofía Vergara je Super Hot Son Manolo robí jeho modelovanie debut

Vedeli sme, že Sofía Vergara mala meno 25-ročného syna Manolo Gonzalez Vergara, ale neuvedomili sme si, ako to bol teplý.

Správy by však nemali byť prekvapujúce, keď si myslíme, že je to úžasná mama svojej herečky – a teraz je oficiálne modelkou. Moderná rodina hviezda sa na Instagram dnes zdieľať fotografiu z jeho debutu s fotografiou papier časopisu, ktorý označila ako sada tlieskacích emojisov. Šírenie bolo inšpirované filmami španielskeho režiséra Pedra Almodóvara.

http://bit.ly/2hI420D @papermagazine @manologonzalezvergara ����

Fotografie vyslaná Sofia Vergara (@sofiavergara) dňa

Manolo tiež “napísal ten istý obrázok, ktorý vyslal s dlhým popisom:”Ďakujem vám @papermagazine a @jimmymarble za to, že ma v týchto mesiacoch rozšíril Pedro Almodovar! A dovoľte mi, aby som sedel vedľa Stevie DeFelice. Dúfam, že nebola príliš traumatizovaná. #PaperMagazine #Outspoken #ShoweredAndEverything #WhomeverBrokeTheMirrorGetsSevenYearsOfBadHair #ThankfulItWasntMe. “

VIDEO: Najlepšie momenty červeného koberca Sofía Vergaru

Hviezda-in-the-making sa taktiež dabbled v herectve, a objavil sa spolu s jeho matkou v Head & ramená komerčné späť v roku 2014.

SOUVISLÝ: Sofía Vergara Swoons cez Joe Manganiello v jeho Dashing Groomsman Getup

Určite vidíme viac modelovania v budúcnosti tohto krásneho chlapíka.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

90 − 87 =

map