Sofia Vergara je synovec Adorably sa pokúša zničiť jej Date Night s Joe Manganiello

Po niekoľkých dňoch po oslavách svojho druhého výročia s láskavým slávením v sociálnych médiách mala Sofie Vergara a Joe Manganiello najroztomilejší plus jeden pokus sprevádzať svoju noc.

Fotografie odoslaná do priečinka Moderná rodina Instagram krásy ukazuje jej a Magic Mike herec všetko dolled na noc v meste. 45-ročná hviezda mala na sebe klenutú LBD, lustrové náušnice a pätky na čierne šaty s kamienkami, zatiaľ čo Manganiello bol šikovný v obleku na mieru. Napriek tomu, že pár vyzeral nesmierne elegantne, bol to Vergarin malý synovec Rafi, ktorý ten večer ukradol reflektor.

Plátované v tmavomodrskom tričku Nirvana spárovanom s khaki nohavičkami, mladík vyzerá vzrušene nad vyhliadkou stráviť večer so svojím teta a strýkom, ktorý predstavuje medzi šťastným párom. “Rafi chce ísť s nami do našej nočnej noci !!!” Vergara podčiarkla sladký výstrel spolu s niekoľkými výkrikmi smiať a srdce emojis.

Rafi chce ísť s nami do našej noci! ������������❤️❤️

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Sofia Vergara (@sofiavergara)

Nemôžeme viniť Rafiho za to, že sme sa pokúsili o to, aby sme to nehanebne tretím kolieskom tento nádherný pár každý deň v týždni!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 7 = 2

map