Sofia Vergara Konečne sa pripája k Snapchat-See, čo uverejnila ako prvá!

Sofía Vergara urobila včera elektrizujúce oznámenie svetu, že konečne spustila vlastný Snapchat. Moderná rodina hviezda v súčasnosti trvá na Instagram, aby zdieľala úžasné záblesky svojho života s takmer deviatimi miliónmi stúpencov, od úprimných záberov na červenom koberci a mimo neho, aby nezakopila žiadne make-up sebe samých na sladké chvíle s manželom Magic Mike herec Joe Manganiello. Takže to bolo len vhodné, že kolumbijská herečka si vybrala platformu na zdieľanie fotografií, aby oficiálne oznámila, že sa venuje novému územiu.

V pozícii Instagramu Vergara zdieľa obrazovku uchopenie svojej najprv snap, video selfie, v ktorom herečka sa objaví s horiacimi elektrickými očami pred hromom mraku strieľa série bleskov. Ona je spojená s oslavou kolumbijských hviezd YouTube Mario Ruiz a Sebastián Villalobos, ktorí sú vidieť hneď za ňou. Možno použili svoje sociálne médiá na to, aby pomohli herečke s jej prvým účtom? V pôvodnom klipu Snapchat Vergara kričí, “Prvé Snapchat!” Pre titulok Instagram píše: “Len spustil snapchat: sofiavsnap” spolu s potrebným duchom emoji.

Práve spustený snapchat: �� sofiavsnap @soymarioruiz @ sebbbbas

Fotografie vyslaná Sofia Vergara (@sofiavergara) dňa

Vergara druhá Snapchat klip je čierne a biele video z nej predstierať, že popíjať šálka kávy pred jej nalievanie cez hlavu. Berieme to, že je na sade podporujúcom kaviareň Ninja. Z hlasu mimo kamery možno počuť herečku: “Sofía, čo piješ?” Posledná debutová snímka obsahuje herečku vo forme modrých šiat medzi dvoma kolegami spolu s titulkom “To je zábal!” po ktorej nasleduje káva a tanečnica emoji.

SOUVISLOSTI: Sofia Vergara a Joe Manganiello oslavovali svoje druhé výročie najsladšou cestou

Napriek stavu svojho nováčika na platforme nie je to prvý projekt Vergaru s Snapchatom. 43-ročná hračka nedávno vystupovala v rade série Snapchat, vhodne s názvom Vergaraland, ktorý debutoval v decembri minulého roka na kanáli Fusion pre Snapchat Discover. Séria krátkych filmov sa zamerala na kariéru hollywoodskej herečky so starými rodinnými fotografiami a množstvom humoru, ako to dokazuje očami svojho 23-ročného syna Manola Gonzáleza Vergaru.

sofia Vergara 1
sofiavergara / snapchat
sofia Vergara 2
sofiavergara / snapchat
sofia Vergara 4
sofiavergara / snapchat
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

80 − 79 =

map