Solange Knowles je Red Hot v Prabal Gurung pre NYFW

Niektorí môžu povedať, že leto oficiálne skončilo, ale Solange Knowles sa v stredu večer v New Yorku podarilo vyskočiť ortuť.

30-ročná speváčka sa obrátila na Prabal Gurung za takmer červený ansámbl v Domu Peroni, ktorý otvoril oslavu New York Fashion Week. Okrem svojej odvážné farby, Knowles ju zabila vďaka vysokej golierovej, dlhú rukávovú šifónovú hodvábnu halenku a zodpovedajúcim nohavícam s knoflíkom. Spárovala kúsky so špičkovými plochami, ktoré boli ideálne na tanec.

V skutočnosti Solange pocítila jej výraz tak veľmi, že urobila práve to. Krása a matka jedného z nich odišla do spoločnosti Instagram, aby sa podieľala na zábavnom videu sama o sebe, ktorá sa shromáždila na piesne Mariah Carey na akcii.

“Nálada: Žena v čiernej košeli, ktorá nemala pre mňa čas spievať piesne Mariah Careyho do fanúšikov na pahhty,” rozohrávala sa ako titulok k vyššie uvedenému videu.

Mood: Žena v čiernej košeli, ktorá nemala pre mňa čas spievať piesne Mariah Careyho do fanúšika na pahhty. ��

Video, ktoré vyslal Solange (@saintrecords)

Taktiež odišla na platformu sociálnych médií, aby mohla zdieľať obrazy celého svojho súboru.

Fotografie vyslaná spoločnosťou Solange (@saintrecords)

Fotografie vyslaná spoločnosťou Solange (@saintrecords)

PRIPRAVENÁ: Prvá dáma Michelle Obama o štýle, sociálnych médiách a viac

Pokračujte v zabíjaní, Solange.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

1 + 5 =

map