Som obsednutý: Eyeko Brow Brow Magic Brow Boost

Vitajte v službe I’m Obsessed, denná videozáznam s Angelique Serrano, V štýleje riaditeľka krásy. Vráťte sa späť každý deň v týždni a dozviete sa viac o kozmetických výrobkoch a nástrojoch, ktoré nemôže dostať dosť.

Napriek tomu, že sa po niekoľkých tréningových cvičeniach podarilo vytvoriť krásne obočie, urobiť to tak, že prvýkrát to nemusí viesť k najsilnejším výsledkom. To je presne dôvod, prečo Eye Brow Brow Magic Brow Boost je dokonalým nástrojom na rýchle preformovanie nadmerne zbitých obočia, ktoré vyžadujú o niečo viac starostlivosti. K dispozícii v troch rôznych odtieňoch (svetlo až stredné, stredné až tmavé a tmavé), tento cenovo dostupný nástroj vám umožní ľahko sfarbiť obočie pre hrubšie a tmavšie povrchy. Ako to vysvetľuje Serrano vo vyššie uvedenom videu, len ten ľahký vrstva robí trik.   

ja'm Obsessed Eyeko
Zdvorilosť

Nakupujte: $ 35, ako ulta.com.

SÚVISIACE: Som posadnutý: Fornasetti vonné sviečky

Pozrite si vyššie uvedené video a dozviete sa, ako Serrano preferuje používanie tohto nástroja, a navštívte stránku instyle.com/videos pre viac z našich krásnych nálezov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 36 = 37

map