Som Obsessed: Dior Addict Lip Maximizer

Vitajte v seriáli I’m Obsessed, denná videozáznam s Kahlana Barfield Brown, V štýle’s móda a krása editor. Vráťte sa späť každý deň v týždni a dozviete sa viac o kozmetických výrobkoch a nástrojoch, ktoré nemôže dostať dosť.

Ak sa snažíte obnoviť neslávny púder Kylie Jennerovej a nedokážete dostať svoje ruky na súpravu na pery, neznepokojujte sa. Christian Dior je tu úžasne, aby vám pomohol. Ako vysvetľuje Serrano vo vyššie uvedenom videu, Dior Addict Lip Maximizer s vysokým objemom perličiek nielenže funguje ako akýkoľvek skúsený a skutočný lesk na pery, ale má tiež schopnosť zakrývať jemné línie a dodáva vám pery zvýšenú podporu. Ako to? Produkt sa môže pochváliť pôsobivou zmesou prírodných kolagénov a hyalurónových plniacich guľôčok, ktoré dokážu svoju mágiu zvlhčovať a zosilňovať vaše úchvatné pery.

ja'm Obsessed - Dior Lip glow EMBED
Zdvorilosť

Nakupujte: $ 33, sephora.com.

SÚVISIACE: Som Obsessed: Dior Addict Lipstick

Sledujte vyššie uvedené video, aby ste sa dozvedeli, prečo to Serrano miluje– a navštívte stránku instyle.com/videos pre viac obľúbených favoritov.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 3

map