Som posadnutá: Alice + Olivia a Nails Inc. Nail Polish

Vitajte v službe “I’m Obsessed”, denná séria videí Kahlana Barfield, V štýle’s móda a krása editor. Vráťte sa späť každý deň v týždni a dozviete sa viac o kozmetických výrobkoch a nástrojoch, ktoré nemôže dostať dosť.

Pripravte sa, aby ste nechali svoje nechty rovnako podivuhodne a zdĺhavo, že všetky fantazijné výtvory Alice + Olivie dávajú váš šatník. Nový dizajnér v New Yorku sa oficiálne spojil s Nails Inc, aby vydal bzučiacu spoluprácu s nečakanými leštidami, ktoré sú úplne inšpirované momentálne 70-tych rokov, rock and roll a všetko bohémské. K dispozícii v štyroch odtieňoch v obmedzenom vydaní (ružová, purpurová, slivka a drevené uhlie), táto nová kolekcia prináša slávnostný lesk, ktorý budete potrebovať pre všetky dôležité kalendárne dátumy tejto jesene. Vezmite si svoje nechty do svojho nového odtieňa. 

nechty Inc. - I'm Obsessed
Zdvorilosť

Nakupujte: 15 dolárov každý; sephora.com.

Sledujte vyššie uvedené video a zistite, prečo Barfield miluje zbierku– a navštívte stránku instyle.com/videos pre viac obľúbených favoritov.

SÚVISIACE: Som Obsessed: Dior je tak skutočné slnečné okuliare 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

18 − = 15

map